Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gediminas Gemskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kažkoks narkomanas, dar žinomas kaip Gediminas Gemskis.

Gediminas Gemskis – galimai puikus populiarus geradarys, politikierius, socialinių tinklų aktyvistas beigi visuomenės veikėjas, DELFI (ir ne tik) komentatorius, aktyviai vystantis savo svarbią veiklą Vilniuje[reikalingas šaltinis], o taip pat esą puikiai galintis papasakoti apie Lazdynus, nes kažkas kažkam kažkur esą apie tai skelbė. Nieko neigiamo negalim parašyti, nes bijom, kad užbylinės už ką nors. Labai geras žmogus.

Tiesa, verta paminėti, jog Gediminas Gemskis yra puikiausias patriotas, nusipelnęs asmuo, taip pat puikiai populiarus, teigiamas, išskirtinai geras, dar kartą patriotas, puikių šaltinių rusų kalba žinovas ir skleidėjas, taip pat dar du kartus patriotas ir dar tris kartus patriotas dar labiau, o ir bendrai ir taip toliau.

Kai kurie negeranočiai čia rašinėja, kad esą žmogus vaizduoja save kaip patriotą, bet kaip čia tą nuneigsi, jei taip vaizduoja. Dar kažkurie sako, kad tačiau savo Twitter arba Facebook paskyroje dalinasi įrašais vien rusų kalba, bet tai niekaip patriotizmui neprieštarauja, nes rusų kalba parašyta daugybė kultūros, meno ir kitos kūrybos, kuri labai naudinga Lietuvai.


Atnaujinta: 2023 m. vasario 8 d.

Dabar gi Gediminas Gemskis yra nuolat blokuojamas įvairiuose naujienų portaluose (DELFI, 15min), Facebook, todėl savo kūrybą tęsia savo Twitter paskyroje. Taip pat Gedimino Gemskio tinklaraštis 2022 metų lapkričio mėnesį buvo suspenduotas.

Atnaujinta: 2023 m. rugsėjo 3 d.

Dabar gi Gediminas Gemskis retai besirodo socialiniuose tinkluose, o jo Twitter paskyra yra ištrinta.

Gediminas Gemskis apie save

 N-18.png 
JŪS NE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Prašau dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

„Esu Gediminas Gemskis – Lietuvos Respublikos pilietis, pilietiškas žmogus. Pilietiškas žmogus – aktyvus, atsakingas bendruomenės narys, kuriam rūpi kitas žmogus, kuriam rūpi aplinka, kurioje jis gyvena, kuriam rūpi Lietuvos ateitis. Pilietiškas žmogus mato toliau „savo kiemo“. Savo gebėjimais ir veikla jis prisideda prie tautos vertybių išsaugojimo, kultūros puoselėjimo. Lietuviai būkite pilietiški, kitaip galime pražūti, jau žūvame, pažiūrėkime ir rimtai susimąstykime kokioje baisioje būsenoje atsidūrėme mes ir mūsų Lietuva. Mąstyti neužtenka, reikia VEIKTI, kuo daugiau žmonių privalo veikti vardan tos LIETUVOS..“ [1](deja, bet Gedimino Gemskio tinklaraštis 2022 metų lapkričio mėnesį buvo suspenduotas, todėl ši nuoroda nebeaktyvi)

Mėgstamiausios veiklos

Visokie blogi šmeižikai kaltina [reikalingas šaltinis], kad Gediminas Gemskis esą veikia visokias veiklas. Galime paneigti viską, kas tik yra neigiamo iš anksto, nes tai netiesa:

  1. Šikti į komentarus.
  2. Grasinti visiems, kurie nepritaria jo nuomonei, teismais.
  3. Vadinti juos „anoniminiais bailiais“ ar „degradais“.
  4. Žiūrėti pornografinio pobūdžio vaizdus bei vaizdo įrašus.
  5. Smaukyti, pasidėjus Putino nuotrauką priešais save.

Daugiau informacijos apie šį veikėją

Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.