Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gediminas Gemskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Čia aprašoma asmenybė

Gediminas Gemskis

Gediminas Gemskis.jpg
Gimimo data: nežinoma
Mirties data: vis dar gyvuoja
Tautybė: lietuvis
Veikla: politikas, visuomenės veikėjas

Gediminas Gemskis – anoksai tai galimai puikus populiarus geradarys, politikierius, socialinių tinklų aktyvistas beigi visuomenės veikėjas, DELFI (ir ne tiktai) komentatorius, dargi aktyviai vystantis savo svarbią veiklą Vilniuje, o taip pat esą puikiai galintis papasakoti apie Lazdynus, nes kažkas kažkam kažkur esą apie tai skelbė (gyvena kurtais Erfurto gatvėj). Nieko neigiamo negalim parašyti, nes bijom, kad užbylinės už ką nors. Labai geras žmogus.

Tiesa, verta irgi būtina paminėti, jog Gediminas Gemskis yra puikiausias patriotas, nusipelnęs asmuo, taip pat puikiai populiarus, teigiamas, išskirtinai geras, dar kartą patriotas, puikių šaltinių rusų kalba žinovas irgi skleidėjas, taip pat dar du kartus patriotas ir dar tris kartus patriotas dar labiau, o ir bendrai ir taip toliau.

Politinė karjera

Nekurie internetų komentatoriai aiškina, esą Gediminas Gemskis buvo išmestas iš visų politinių partijų, o dabar gi šliejasi prie konservatorių[reikalingas šaltinis]. Tai iš to ir peršasi išvada, jog jo politinė karjera nebuvo tokia labai jau ir vykusi.

Čia gi jau jums savo ruožtu dargi turim pasakyti, jog, beklaidžiodami po visokius internetus, netyčia užtikom va tokį komentarą apie Gediminą Gemskį (komentaro tekstas netaisytas): elka, 2008 12 26 21:09 O, atsirado Gediminas. Turbūt Žiegždriuose ilsėjosi. Ilgokai jis nesireiškė komentaruose. Matyt, labai buvo išsekęs, prieš rinkimus pūsdamas konservatorių dūdelę.

Kažkokie gandai apie Gediminą Gemskį

Kai kurie negeranočiai čia rašinėja, kad esą žmogus vaizduoja save kaip patriotą, bet kaip čia tą nuneigsi, jei taip vaizduoja. Dar kažkurie čia sako, kad tačiau savo Tviterio, dabar gi persivadinusio į X, irba Feisbuko paskyroje dalinasi įrašais vien rusų kalba, betgi tai niekaip patriotizmui neprieštarauja, nes gi tąja rusų kalba parašyta daugybė kultūros, meno ir kitos kūrybos, kuri netgi labai naudinga Lietuvai.

Dar keletas faktų apie Gediminą Gemskį

 1. Ypač daug jisai dirba naktimis, o dieną miega, prisigėręs pačio pigiausio rusiško alaus.
 2. Dargi giriasi tuo, jog yra baigęs VPU ir turi geografijos mokytojo kvalifikaciją[reikalingas šaltinis].
 3. Ypač nekenčia žurnalistės Astos Kuznecovaitės. Dėl ko - tik jis vienas žino.

Gediminas Gemskis apie save

 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

„Esu Gediminas Gemskis – Lietuvos Respublikos pilietis, pilietiškas žmogus. Pilietiškas žmogus – aktyvus, atsakingas bendruomenės narys, kuriam rūpi kitas žmogus, kuriam rūpi aplinka, kurioje jis gyvena, kuriam rūpi Lietuvos ateitis. Pilietiškas žmogus mato toliau „savo kiemo“. Savo gebėjimais ir veikla jis prisideda prie tautos vertybių išsaugojimo, kultūros puoselėjimo. Lietuviai būkite pilietiški, kitaip galime pražūti, jau žūvame, pažiūrėkime ir rimtai susimąstykime kokioje baisioje būsenoje atsidūrėme mes ir mūsų Lietuva. Mąstyti neužtenka, reikia VEIKTI, kuo daugiau žmonių privalo veikti vardan tos LIETUVOS..“ [1](deja, bet Gedimino Gemskio tinklaraštis 2022 metų lapkričio mėnesį buvo suspenduotas, todėl ši nuoroda nebeaktyvi)

Mėgstamiausios veiklos

Visokie blogi šmeižikai kaltina [reikalingas šaltinis], kad Gediminas Gemskis esą esą veikia visokias veiklas. Galime paneigti viską, kas tik yra neigiamo iš anksto, nes tai netiesa:

 1. Šikti į komentarus.
 2. Grasinti visiems, kurie nepritaria jo nuomonei, teismais.
 3. Vadinti juos „anoniminiais bailiais“ ar „degradais“.
 4. Žiūrėti Pornhub'ą (turi Pornhub'o paskyrą).
 5. Smaukyti, pasidėjus Putino nuotrauką priešais save.
 6. Gerti „Žigulinį“ alų. Nekurie dar aiškina esą Gediminas Gemskis kažkada baisiausiai pasipiktino, jog negali po 20 valandos nusipirkti alkoholio[reikalingas šaltinis].

Daugiau informacijos apie šį veikėją

 • Koksai tai dokumentas, kad užsakinėjo kokią tai neteisėtą rinkiminę agitaciją prieš konservatorių Algį Strelčiūną - [2]
 • Koksai tai straipsnis apie tai, kaip kažkokius pinigus rinko ir kažkam kažkokiais teismais grasino - [3]
 • Gedimino Gemskio elektroninio pašto adresas - gediminasgemskis@yahoo.com
 • Twitter paskyra - [4] (nuoroda nebeaktyvi)
 • Video apie kokį tai sužlugdytą Lazdynų bendruomenės susirinkimą, kurį gi sužlugdė ne kas kitas kaip tik mūsų didysis patriotas Gediminas Gemskis - [5]

Visokios naujienos apie Gediminą Gemskį

Gediminas Gemskis 2024

Dabar gi Gediminas Gemskis jau išvis nebesirodo socialiniuose tinkluose. Matyt, pavargo kovoti su visokiais „degradais“, „bailiais“, taipogi ir su įvairiais internetais, blokuojančiais jį (pavyzdžiui, Delfi). Nors kartais dar pasirodo šiknaknygėje.

Bet ir gerai, nes gal jau nebeskanduos nesąmonių beigi negrąsins belenkam teismais...

Senos naujienos/old njūzai apie Gediminą Gemskį

Atnaujinta: 2023 m. vasario 8 d.

Dabar gi Gediminas Gemskis yra nuolat blokuojamas įvairiuose naujienų portaluose (DELFI, 15min), Facebook, todėl savo kūrybą tęsia savo Twitter paskyroje. Taip pat Gedimino Gemskio tinklaraštis 2022 metų lapkričio mėnesį buvo suspenduotas.

Atnaujinta: 2023 m. rugsėjo 3 d.

Dabar gi Gediminas Gemskis retai besirodo socialiniuose tinkluose, o jo Twitter paskyra yra ištrinta.

Dar

Manoma, jog Gediminas Gemskis tėra tik vienas iš Latvių gatvės botų, o ne kažkokia realiai egzistuojanti asmenybė.

Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.