Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rinkimai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
O senais laikais nei žinot, už ką balsuoji nereikdavo - gauni lapelį su pavarde įrašytą - tai tą lapelį į urną ir meti. Tai labai patogu buvo šiaip jau, nes nereikdavo galvot. Aišku, kad neretas pasiilgsta ir įspūdingų grafiškų rinkimų plakatų, kokių būdavo tais laikais...

Čia kai visi turėtų Balsuoti, t. y. - garsiai balsu šaukti kažką, dažniausiai šaukiama "Ne!", nors reikėtų Balsuoti "!".


Prieš rinkimus ir po žvejobos meluojama daugiausia, tai reiškia - Pipedija. Kuo dažniau per rinkimus kartosite burtažodį "Pipedija" - tuo geriau seksis rinkėjų balsus prisivilioti.

Dar daugelis pastebi, kad per prezidento rinkimus kas su Pipedija nedraugavo, tai patyrė visišką feilą, o kas į Pipediją atkreipė deramą dėmesį, tai patyrė laimėjimą. Todėl neabejotina: Pipedija nulemia rinkimų rezultatus!

Eik į rinkimus su Pipedija!

Paminėdamas savo rinkiminėse kalbose Pipediją bet kokiam kontekste susilauki didžiulio rinkėjų susidomėjimo ir pagarbos, todėl tik su Pipedija turi geriausius šansus laimėti pergalę sunkioje rinkimų agitacijoje!