Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Snookeris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Snooker)
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.

Snookeris (šiaip Snooker; dar žinomas kaip Snukių daužytojas, Belenkoksai biliardas) - ten gi toksai vikipedas, gi pagarsėjęs legendiniu Bumerio užblokavimu. Taip pat vienas iš entelektingu Pedivikijos šakmatininkų. Pipedija atskleidžia, kad jis slaptai redaguoja Pipediją ir kad yra didžiausias trečiojo pasaulinio karo šalininkas.

Dargi žinomas kaip Tomas, dangstosi, kad čia jo vardas, betgi Pipedija žino, kad T.O.M.A.S. sukeitus raides bus S.A.T.M.O., t.y. "Slaptas agentas tarnaujantis Maskvos omonui". Kadangi jis yra labai slaptas agentas, tai Pipedija daugiau nežino apie jį.

Ateiviai

Pipedija atskleidžia, jog ateiviai, pasak Snūkerio (remiasi tarptautinės ateivių organizacijos duomenimis) ateivių negalima vadint ateiviais, nes ateiviai yra anomalus reiškinys[1] Štai vienas iš šio naudotojo errorų Pedivikijoje! Gali būti, jog jis pats yra ateivis ir tai gali būt gryna tiesa apie ateivius! Bet kad protingieji Pedivikijos kurmiai to nesupranta!

Žiedbudizmas

Dargi mes atkapstėme, juk gi Snookeris įkūrė naują religiją - Žiedbudizmą. O tai iš tikro nuo Homo čia nukopipyzdino.Žiedbudizmas - gi beveik tas pats kaip budizmas, tiktai religijos tikslas išsilaisvinti iš Žiedo verkšlenimo programos pinklių. Snookeris ne tik šiuo keliu paskui Homo nuėjo, bet ir Rokązil su Piešką tuo keliu nuvedė. Žinoma, Žiedas pasiuntė Snookerį naxuj, anas dar kažin kur. Betgi sklinda gandai, jog jie susimušė gatvėje, kurgisai Žiedas reikalavo atsižadėti žiedbudizmo. Aišku, Žiedas net amtelėti nespėjo, kai snookeris jam pliūchą per veidą davė.

Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.


Snookeris
yra vienas Pedivikijos
sąmokslininkų
Wikipetan2.png
Vikipedai ir vikipedikai

Diktatoriai: DirgėlaNomadMartynas Patašius
Kiti jų pakalikai: AtlantasDammitMea
Pieškasnukiai: PėstininkasSnookerisRokaszilHealeris (išmestas)
Šizofrenikai žemaičiai: Hugo.argVpovilaitisSamogitiaZordsdaviniAlgirdasBearasBroxCDCEOLapponItalasRencas
Neutralūs asmenys: HomoŽiedasAudriusa

Didysis Vikipedijos karasAntrasis Vikipedijos karasPedivikijos prezidento rinkimai