Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Washgo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Washgo - gi legendinis interneto trolis beigi blogeris, galintis konkuruoti net su pačiuoju Anonimu. Taip patai lošia daug geimų, nors užsivadinęs Wash Go yra tik per Runescape. Galimai įsisukęs į Pipediją - čia rašo apie piderastiją, skaičiuotuvą. Taip pat į straipsnio Washgo redagavimą. Nick'as atsitiktinai sutampa su šampūno pavadinimu - bet čia jau tik sutapimas. Populiariausios frazės - "pyderas žalio medžio", "nea", "žeuru". Washgo galimai susijęs su Pieška beigi Drąsiumi Kedžiu. Taipogi yra galimai užsimaskavęs emo, nors tai yra 98% abejotinas faktas - iš tiesų jis net nesimaskuoja.

Blogerio karjera

Washgo yra sukūręs du blogus - vienas yra http://washgo.blogas.lt , kuriame šytasna šūleivis publikuoja mokytojų apipisinėjimus beigi dibilinimus. Kitas blogas http://zaliaspasaulis.blogas.lt turi labai iškalbingą turinį:

"BLOGas.lt sveikina prisijungus prie blogerių bendruomenės. Tai pirmas tavo įrašas. Gali jį redaguoti arba ištrinti. Sėkmingo bloginimo!"

Geiminimas ir naulaifinimas

  • Runescape - yra absoliučiai nepriklausomas nuo šio MMORPG geimo. Nepriklausomybę atgavo beveik prieš tris metus, taigi 2007 metais. Buvo nevykęs naulaiferis. Per metus užsikėlė tik iki 28 combat lvl.
  • Pinball - absoliutus naulaiferis. Surinktų taškų rekordas viršija 10000000. Tačiau Washgo galimai naudoja cheat'us.
  • eRepublik - buvo žiaurus naulaiferis. Lošdavo tik todėl, nes tai yra tobuliausia alternatyvi realybė internetuose. Praleisdavo prie šio žaidimo dvi valandas per, nors per jį užtenka vidutiniškai paspausti 8,75 mygtuko per dieną. Dabar jam atsibodo.
  • RL - kitaip Real Life, arba Tikras gyvenimas. Irgi buvo naulaiferis. Kritikai mano, kad lošia jau beveik 140 metų. Prieš mėnesį jam šis žaidimas pradėjo atsibosti.
  • Tinklinis - washgo laiko save dievu savo amžiaus grupėje. Washgo sako, kad tai didžiausias jo RL malonumas. Šį žaidimą naulaifina jau antrus metus.


Washgo
yra vienas Pedivikijos
sąmokslininkų
Wikipetan2.png
Vikipedai ir vikipedikai

Diktatoriai: DirgėlaNomadMartynas Patašius
Kiti jų pakalikai: AtlantasDammitMea
Pieškasnukiai: PėstininkasSnookerisRokaszilHealeris (išmestas)
Šizofrenikai žemaičiai: Hugo.argVpovilaitisSamogitiaZordsdaviniAlgirdasBearasBroxCDCEOLapponItalasRencas
Neutralūs asmenys: HomoŽiedasAudriusa

Didysis Vikipedijos karasAntrasis Vikipedijos karasPedivikijos prezidento rinkimai