Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nomad

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Gėjus Nomadas žaidžia kortom pas mongolus jurtoje

Nomad - Linas kažkoks ten, liūdnai pagarsėjęs Pedivikijos adminas, gėjus. Sektantų, Jūzės gerbėjų, tradicinės orientacijos piliečių, lietuvių ir šiaip žmonių priešas. Pagarsėjo kaip Triumvirato narys ir ano dvasinis lyderis. Išskirtinis požymis - absoliutus kietakaktiškas glušumas. Populiariausias posakis Pedivikijoje - Bullshit! Galima pagalvoti, kad Nomadas yra žydmasonis beigi šiaip koks sąmokslininkas, bet Pipedija išsiaiškino, kad iš tikro jis yra sektantas, islamo fundamentalistas kilęs iš Pakistano. Dabar ten atlieka mokymus pas Binladeną užtatai dingęs iš Pedivikijos. Tuom, žinia, džiaugiasi visokie dibilai, ir kiti berazūmiai, mėgstantys į straipsnius rašyti visokį briedą.

Visgi, pasirodo, kad Nomadovas visą tą laiką praleido Mongolijoje. Ten ieškojo slaptų Čingischano protokolų kaip užvaldyti pasaulį (sakoma, anie dar slaptesni nei sionistų). Grįžęs, Pedivikijoje organizavo perversmą ir nuvertė Mossado agentą Hugo.arg. Pašalinęs paskutinį rimtesnį žydų beigi rusų atstovą, pradėjo skleisti promongolinę propagandą bei toliau tęsia vaivorykštinio sąmokslo darbą.

O dabar visai paaiškėjo Nomado didysis Wikilėšų sąmokslas. Liūdnai pagarsėjęs adminas Nomad pasiima visus Lietuvos Wiki skirtus pinigus ir sąžiningų rašytojų (ypatingai Undinės) kruvinu prakaitu uždirbtos algos sėda ir kaupiasi Nomado kišeniuj! Sukilę vikipedai paduos Nomadiną į Kauno apygardos žemiausiąjį teismą už atlyginimų nemokėjimą ir vergovės organizavimą.

Taip pat pastebėtina, kad Wikilėšos yra lėšos, skirtos Wiki, o ne šiaip kokiai tik Pedivikijai, tad ir Pipedija dalį jų turėtų gauti, tačiau negauna. Čia yra vagystė, tad Nomadas gali nieko gero iš Pipedijos geriau nesitikėt.

Dar žr.


Nomad
yra vienas Pedivikijos
sąmokslininkų
Wikipetan2.png
Vikipedai ir vikipedikai

Diktatoriai: DirgėlaNomadMartynas Patašius
Kiti jų pakalikai: AtlantasDammitMea
Pieškasnukiai: PėstininkasSnookerisRokaszilHealeris (išmestas)
Šizofrenikai žemaičiai: Hugo.argVpovilaitisSamogitiaZordsdaviniAlgirdasBearasBroxCDCEOLapponItalasRencas
Neutralūs asmenys: HomoŽiedasAudriusa

Didysis Vikipedijos karasAntrasis Vikipedijos karasPedivikijos prezidento rinkimai