Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Hugo.arg

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Parenthetical exclamation.jpg  Šitam straipsniui reikia daugiau skydelių.

Padėkite Pipedijai ir šiam straipsniui, padarydami/pridėdami to, ko jam dar reikia.
O ar šiam straipsniui iš tikrųjų reikia daugiau skydelių, tarkitės diskusijose.

 Wiki waste.jpeg  ČIA YRA SKYDELIS
Skydeliai vardan skydelių: Pedivikijos redaktoriaus kelias.

Hugo.arg - tasai žemaitomasonų Vikipedijos ex-adminas, kuriantis straipsnius apie Karibų salų parapijas ir kartkartėmis besiimantis kovoti su Pedivikijos triumviratu.

Savo veiklą Vikipedijoje buvo suspendavęs per 40 kartų dėl dėl kai kurių administratorių diktatūros.[1], tačiau nepaisant akivaizdaus noro atsikratyti visokių vikipedų persekiojimo, dar ir dabar kelia šiems šiurpą bei visokią moralinę trydą, pakanka gi kokioje nors Skypėje paminėti šiems žodį "Hugo.arg" ir juos ištinka staigios nekotroliuojamos konvulsijos, o paskui tyla, pakolei matomai švarinasi priterštus apatinius iš baimės.

Garsus moralistas katras jau du kartus ištrynė tenai buvusį straipsnį apie Pipediją, nes matomai jam Pipedija ant pūlinio užlipo! Neabejotinai tai teisinga, nesgi toksai pornografų internetas neturi teisės egzistuot, tad ir apie cenzūrą čia kalbėt galėtų nebent koks neišmanėlis. Mizantropas, poliglotas dar kažin kas ir dar kažin kas.

Tai aišku, dar žinoma, kad Hugo.arg redagavo Vikipediją daugiau, kaip 60 tūkstančių kartų, o taip pat yra ir Žemaitiškos Vikipedijos adminas, ten sukūręs 94 procentus straipsnių (o tų ten virš 10 tūkstančių). Objektyviai pasikonsultavę su IT specialistais, galime užtikrintai tvirtinti du dalykus:

  1. Hugo.arg yra ne žmogus, o botas, valdomas nežinomo trolio nes per tuos gal tris metus, kai jisai tvarkosi Vikipedijoje, jis atlikinėjo vidutiniškai po 60 redagavimų per dieną vien lietuviškoje Vikipedijoje - o tai įmanoma tiktai automatinėms programoms, bet ne žmonėms.
  2. Parašyti 10 tūkstančių straipsnių vienam žmogui juo labiau neįmanoma, todėl akivaizdžiai visi straipsniai Žemaitiškoje Vikipedijoje yra tiesiog automatiškai versti ir sudėti iš senos lietuviškos Vikipedijos, tekstus tiesiog "sužemaitinant", kitaip tariant, dar vienas Trolių Vikipedijos atvejis.


Taip kad matome, kas ten darosi su šituo...

Tai čia dar norim paminėti, kad Hugo.arg kelis kartus bandė nuversti kitus Vikipedijos adminus, netgi išbaninęs buvo, ir netgi ne ką kitą, o Dirgėlą - šį vieną sykį tiesiog išbanino ir viskas. O taip pat tarp Hugo.arg aukų pakliuvo ir pagarsėjęs Nomad, katras irgi matomai kažkuo užkliuvo... Taip gal jiems ir reikia, nesgi juk buvo priežastis, nes šiaip sau žmonės banų negauna.

Tai aišku, ilgainiui tai išvirto į kažkokius kliedesius visai ir keitimų karus, krūvą antrinių acc trolinimams ir t.t. Tai čia aišku, kodėl iš Vikipedijos į Pipediją protingiausi žmonės bėga...


Religybė

Ogi mes iš tikrųjų žinome, juk Hugo taigi visai ne krikščionis ar dar kas - jisjis esą pagonis. Manoma, jog taip nutiko, nes prisižiūrėjo per daug Animės. Iš pradžių tiesa nesuprato esmės ir skelbėsi budistu. Sklinda gandai, jog jis kviečia Perkūną Pedivikijoje Škotijos karalienę nuversti! Bet kad Perkūnas jį patį bandė nuversti! Betgi vistiek mokosi miške, gyvena miške, chatinasi miške, viską daro miške... Dargi gi sklinda gandai, jog yra šamanistas.

Netikėta sąmokslo teorija

Pasirodo gi, nesėkmingai ir ilgai bandęs įsibrauti į Vikipedijos triumvirato ribas, dibiliškai ir taip pat nesėkmingai trolinęs savo numylėtą Pedivikiją, Hugo.arg tapo slaptų patyčų taikiniu slaptame Vikipedijos Skype kanale, o tai sužinojęs, ėmė kerštingai aprašinėti kitus vikipedus pačioje Pipedijoje, vėliau visą kaltę suvertęs ant niekuo dėto Žiedo, už ką pastarasai gavo baną nuo Homo, katras irgi pasižymi entelekto gausa!

Kalbos

Dargi sklinda gandai, jog yra susigalvojęs Vilnijos lenkų kalbą, kadgi negyvai su Butkumi užkačialinti Grybauskaitę ir kad ana pasiųstų lenkus naxuj. Firminė Vilnijos lenkų kalbos frazė: "Dzenkuja poxoj Vilniecka naxoj, o rusalka xoj on znajat".Taipogi hugo užpiso portugalai, tad sukūrė gvaranių kalbą - ale lengvesnę, viską... Dargi Pedivikiją ta kalba įkūrė, kadgi būtų reliau. O šiaip sakosi mokąs 62 kalbas, kaipgi pasirašęs userpage. Jas, įskaitant ir lietuvių kalbą, išmoko per pastaruosius 4 metus, nes dar 2006 m. tvirtino, kad moka tik "anglų, rusų ir šiek tiek ispanų".

Labiau įsiminusios Hugo.arg citatos

  • Angliški, lotyniški ir kiti terminai, kai nėra pateiktos nuorodos į lietuvišką vertimą traktuojami kaip vandalizmas - kai kažkokios santrumpos nesuprato kažkokiam straipsny
  • Čia neskirta vieta pareikšti jūsų mintims dėl balsavimo absurdiškumo ar apie svarstymą teikenčius asmenis. Tolesnė tokio tipo veikla bus traktuojama kaip trolinimas ir bus atmetama. - čia vieną iš tų kartų, kai bandė pašalinti Dirgėlą ir Nomad - taip bandė nesutinkančius drausmint
  • Tai yra visiškas vandalizmas, kad atmetinėjate mano kritimus. - čia pasipiktinęs kažkokiais Dirgėlos veiksmais rašė.
  • Balsuodami „už“ pasisakote prieš moralę, Dievą/us ir Tėvynę. ("už" Hugo išmetimą iš administratorių, red. past.)
  • Atsikabink, gerai? Ačiū. Geros dienos:) (čia pasipiktinęs visokiais Rokozil veiksmais, red. past.)

Antrasis Vikipedijos karas

Pagrindinis straipsnis Antrasis Vikipedijos karas

Kadangi Hugo Chavezas yra socialistas, jis kaip pridera spjovė į visas LR konstitucijas beigi Žmogaus teisių konvencijas ir apart kaip svieto lygintojas Tadas Blinda arba koks Drąsius Kedys, nusprendė kovoti su visos Lietuvos gėjais ir visais kitais nu/iš.krypėliais nuo normos, kurie vis dar gyvuoja nuo anksčiausiai Senovės Mesopotamijos laikų. Ir visi kryžiaus žygiai, kaip jus informuoja Pipedija vyko dėl homoseksualų, nes matgi gėjai sudarė konkurenciją Bažnyčiai, nes gėjai kesinosi įsivaikinti visus vaikus, kuriuos tik kada ištvirkino šventieji bažnyčios atstovai. Taigi Hugo.arg, aklai tikėdamas pažadais, kad bažnyčia už jo kryžiaus žygį prieš Vikipedijos pyderastus atpirks visas jo kaip bedievio nuodėmes, beigi matydamas kad gėjai rengia „eitynes, nesutampančias su didžiosios tautos dalies morale”, ėmėsi darbo ir prirašinėjo į vikipedijos straipsnius esą homoseksualai yra ateiviai atskridę užgrobti žemę ir kad juos reikia iššaudyti visus nachuj. Tačiau drąsusis dar vienas svieto pseudolygtintojas Snooker atmetį nachuj visus hugo keitimus, nes šie esą pažeidžia pagal LR konstituciją ir žmogaus teisių konvenciją gėjų teises laisvai rinkis į susirinkimus beigi reikšti savo įsitikinimus, nors šie ir prieštarauja Hugo.arg moralei. Tada gi prasidėjo didysis karas, kurio metu abu dibilai porą valandų atmetinėjo vienas kito keitimus, kol galiausiai Snooker neišdėjo Hugo į šuns dienas ir neiniciavo Hugo išmtimą iš pedikviki adminų. Hugo pareiškė, kad šis balsavimas tai tik gėjų ir kitų iškrypėlių (išskyrus pedofilus) susidorojimas su juo, kadangi jis nuosekliai išreiškė savo antiglobalistinė, antisemitinę, beigi antimodernitinę poziciją, ir jos dažnai laikėsi. Taip pat jis be jokio sąžinės graužimo sugalvojo parašyti, kad visi balsuojantys už jo pašalinimą, balsuoja prieš pedofilus, prieš jų moralę, dievą beigi varganą Kubiliaus nuniokotą tėvynę.

Neseniai pavyzdingasis pedikvikijos administratorius Snooker sugalvojo, kad žodis pimpalas yra ne keiksmažodis, ir kad iš jo reikia padaryti nukreipimą į straipsnį Varpa (lytinis organas). Tatai žiauriai sunervino didįjį Lietuvos ir viso pasaulio moralės sergėtoją, kuris ėmė ir ištrynė šį puikų nukreipimą. Snooker nepasimetė ir atstatė nukreipimą. Hugo.arg didžiai užsirūstino ant pipedisto Snookerio, kuris kaip jus informuoja Pipedija, pipedijoje redaguoja su paskyra Atlantas. Hugasimo ėmėsi reformų ir sukūrė begalę naujų ir naudingų redirectų, tokių kaip antai: „Pyderai“ „#REDIRECT homoseksualumas“, „Homonaciai“ „#REDIRECT homoseksualumas“, „Čiurkos“ „#REDIRECT mongolidai“, „Nygeris“ „#REDIRECT Juodaodis“, „Štatai“ ‎„#REDIRECT JAV“, „Pyderastai“ ‎„#REDIRECT homoseksualumas“, „Pyzda“ ‎„#REDIRECT makštis (lytinis organas)“, „Šliundra“ ‎„#REDIRECT protitutės“, „Kekšė“ ‎„#REDIRECT protitutės“. Pipedija didžiai praneša, kad vikipedijos naudotojams taip patiko šitokie jo keitimai, kad šie nusprendė, kad be admin teisių Hugo.arg bus naudingesnis Viki bendruomenei. Tačiau netikėtai drąsusis stačiatikių ir visos rusios,... oi tai yra svieto lygintojas Hugo.arg savo puslapyje pareiškė išeinantis į pensiją, mat jis patapo per senas kovoti su pasaulio ydomis ir moralinėmis žmonių nuodėmėmis. Jis savo pavyzdiniais administratoriais-įpėdiniais paliko narsųjį Snooker ir kandųjį naudotoją dirgėla, ir prisakė iki mėnesio galo sukurti straipsnius apie visas didesnes Europos upes, Lietuvos ežerus, Gvatemalos miestus ir departamentus, senovės Meksikos kultūras. Taip pat visai pipedijai jis siunčia Linkėjimus: „Smagaus tyčiojimosi vieniems iš kitų”.

Karo atomazga

Gegužės 22 dieną Hugo.arg su trenksmu buvo išspirtas iš Vikipedijos adminų. „Vis dėlto sionistai galingi”, - pagalvojo Hugo.arg tos dienos vakare prisijungęs prie pyderviki ir negalėjęs ištrinti savo vandalizmo. Hugo dabar myža į kelnes, kad jei jis pradės rašyt straipsnius ir redaguot, jis bus negailestingai užblokuotas. Yačiau pipedija nerekomenduoja jam to daryti, nes gali ištikti ūmus hemerojaus priepuolis ir traukuliai - vikiholizmo simptomai. Pipedijoj dėl to fakto, kad Hugo.arg buvo išmestas ir penktą kartą pažadėjo niekada negrįžti, paskelbtas 8 metų gedulas. Po savaitės grįžo.

Žemaitija

Aišku, Dirgėla pasinaudojęs Hugo išsekimu į Metą privaręs visko ko tik gali bando išstumti Žemaitomasonų vikipediją lauk. O kaip žinome Hugo yra žemaitomasonas tad aišku pašaukė žemaitomasonus pabalsuoti prieš žemaitomasoniškos vikipedijos išspyrimą lauk ir rezultatas jau 5-2 neišspyrimo naudai!

Gerbiamieji lietuviai, jūsų visų Dievas Dirgėla pakilo į lemiamą kovą su amžinais mūsų priešais žemaičiais. Keliaukite į mūšio lauką ir nuspręskite šios kovos likimą. - Snooker

Šaltiniai

Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.


Hugo.arg
yra vienas Pedivikijos
sąmokslininkų
Wikipetan2.png
Vikipedai ir vikipedikai

Diktatoriai: DirgėlaNomadMartynas Patašius
Kiti jų pakalikai: AtlantasDammitMea
Pieškasnukiai: PėstininkasSnookerisRokaszilHealeris (išmestas)
Šizofrenikai žemaičiai: Hugo.argVpovilaitisSamogitiaZordsdaviniAlgirdasBearasBroxCDCEOLapponItalasRencas
Neutralūs asmenys: HomoŽiedasAudriusa

Didysis Vikipedijos karasAntrasis Vikipedijos karasPedivikijos prezidento rinkimai