Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jėzus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
O štai japonai siūlo personalinį Dievą Jėzų į kiekvienus namus problemų sprendimui moderniai ir robotizuotai!

Netgi nežinom, kas čia sukūrė šitą tekstą, bet jau vat ką gavom, tą ir skelbiam, nesgi matyt žmonės gal žinojo, ką rašė, gal ir išties yra kažkoks toksai veikėjas Pagėgiuose, katras kontrabanda užsiima...

Jėzus - įtariamai kekšės Marusios sūnus, pagarsėjęs medinių skulptūrėlių, cigarečių ir narkotinių medžiagų kontrabanda Lietuvoje, Pagėgiuose.

Dažnai gi, bet visiškai veltui Jėzus tapatinamas su Driežu Kristumi, betgi dažniausiai veltui!

Pikti liežuviai, prisiskaitę religinių knygų, ir viską su jomis susieję, kartais šneka, esą žmogelis yra aktyvus sektantas. Jo grupuotės bendrai įvardijo kaip ligonį, kuris save laiko kažkokio dievo sūnumi ir kad kartais įsivaizduoja, kad galįs vaikščioti vandens paviršiumi. Po kelių bandymų, jo bendrai jį nuolat pririša prie kryžiaus, kai užeina priepuoliai, kad nenuskęstų bevaikštinėdamas.

Betgi faktai sako kita: puikiai įvaldęs naro kostiumą, šisai per Nemuną gabena įspūdingas siuntas ir ligšiol besąs nesučiuptas!

Siaubo pasakėčios versija

Jėzus - (atsargiai - nuo čia pasidaro baisu) pirmas oficialiai rašytiniuose šaltiniuose (Bibilija) pasirodęs zombis. Buvo dailidė, buvo nudurtas... prisikėlė ir bobutėms iki tiek įvarė siaubo, kad iki šiol draudžia savo anūkams be reikalo ištarti šio zombio vardą. Tapo žymus, dar iki zombiavimo laikų: vertė, valstybės ir ne valstybės darbuotojus, mesti darbus ir slankioti su juo.

Pasakojo siaubingas istorijas, kaip Jo nepaklausę niekšiški kapitalistai, turės savo visa kūno mąse, pralysti per žiedo skylutę. Bandė Jonavoje iš kiaulių išvaryti Antichristą, bet kiaulės nepaklausė ir nudvėsė. Paskui indonezietiškai prisikalė prie kryžiaus, koneveikė vietinę valdžią, gąsdino savo Tėvu Drakula ir vietiniam bandziūgai pažadėjo savo sostą iš dešinės.

Šitaip prisibazarinęs, labai sunervinęs vietinius ir nevietinius, nusibaigė nuo šventos ieties smūgio į šonkaulius. Visi apsidžiaugė, tik prostitutės verkė.