Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kryžius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tipiškas satanistas demonstruoja apverstą kryžių.

Kryžius tai dažnai nuo seno naudojamas dažnai iš medienos, plastiko ar metalo pagamintas pliusas su vienu ilgesniu galu. Kryžius išgarsėjo prieš keletą tūkstančių metų kai romėnai sugalvojo nuteistuosius prikalti prie kryžiaus, pastatyti kad visi matytų ir žiūrėti kaip jie miršta. Žymiausias nukryžiuotasis buvo toks Jėzus. Iki šiol apie jį kalbos nerimsta.

Specialiai kažkokiu sąmokslu kryžius buvo įtrauktas ir į abėcėlę, kaip ženklas pliusas, o taip pat paskui dar papildomai sukurtas ženklas , nes matomai kryžių visokių kažkam pasirodė per maža.

Eretikai

Kryžius tai yra tas ženklas, vienijantis Krikščionis ir Eretikus. Būtent šiuoju šiuosius apjungdavo šventoji Inkvizicija kartu.

Aukščiau esantį sakinį parašė kažkas, kas gal apsivartojęs kokių nors medžiagų, o gal iš kokios nors Juokopedijos, nes nesupratome, ką tasai žmogus norėjo parašyti. Matyt, bandė išspausti ar tai humorą, ar tai kažkokią tai labai gilią mintį. Tai deja, tos minties gilumo nesugebėjome suprasti.


Pipedijai žinomi kryžiai

Žemiau čia jums pavardiname visokius kryžius, kuriuos čia Pipedijoje mes žinome, tai gal jums šitas sąrašas kažkuo pravers: