Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Satanizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Satanistas)
Jump to navigation Jump to search
Didaktinė iliustracija vaikams, rodanti mistinio satanistų ritualo džiaugsmą

Satanistai - specifinė religija. Filosofija svyruoja nuo ateizmo iki visiško religinio antikrikščioniškumo. Egzistuoja ir islamistinės satanizmo atmainos. Bendra tai, kad paprastai vis kalba apie kokius tai velnių garbinimus beigi demonus, nors pažvelgus - neretai tai būna tiesiog vaikiški žaidimėliai, pasakaitės visokios, šiurpės ir panašiai.

Lietuvoje

Lietuvoje satanistai pradėti intensyviai persekioti maždaug nuo 1984, kai grupelė pankų (įsivaizduojate tokius pankus?) Vilniuje negyvai nukankino keletą merginų, tiesiog atlikinėdami satanistinius ritualus. Po šių įvykių milicija ėmė žiauriai persekioti visus įtariamus pankus, metalistus ir pan..

Reali gi istorija, kap po krūvos metų paaiškėjo, buvo visai kitokia - išties kelektas kažkokių nužudymų buvo, kuriuos padarė kažkoksai milicininkas, kuris žagino ir žudė savo aukas. Tai prie SSRS tvarkų apie tokius dalykus skelbti niekas negalėtų, tai ant pankų galvos viską buvo paprasčiau suversti. Štai taip su KGB pagalba ir buvo paskleista tokia istorija.

Šiuo metu satanistai Lietuvoje nunyko ir dažniausiai apsiriboja elementariu antkapių vartymu, tiesa, žinomas atvejis, kai kruvinus ritualus prieš kelerius metus satanistai atlikinėjo Klaipėdoje. Visgi paprastai pasiaiškinus, paaiškėja, kad tokios rūšies satanistai būna elementariai girti durniai, kurie net neatsimena, ką išvis darė.

Dar apie satanizmų kilmę

Setas buvo Egiptiečių dievo Ozirio brolis. Nežinau už ką, jis Ozirį nužudė, sukapijo į dalis ir išmėtė po įvairias vietas. Ozirio gerbėjai jo kūno dalis surinko ir palaidojo. Nerado tik vieno daikto, ano organo. Žydai, palikdami Egiptą, iš jo išsinešė ne tik Juodojo jaučio Toro garbinimą, kurį ir buvo sau pasidarę iš aukso Sinajaus kalno papėdėje, bet ir Seto (graikiškai - Setono) vardą, kaipo didelio piktadario ir gerojo dievo Ozirio nesutaikomo priešininko. Taigi, Satanizmas nėra krikščionybės, o juo labiau katalikybės neigimas. Tai Senojo Egiptiečių rudimentas, į Lietuvą atnetas žydų (hebrajų) sumodernintojo tikėjimo, vadinamo krikščionybe.