Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kekšės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Kekšė)
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Taigi bet kuriai jaunai merginai galime patarti: jei tik norisi uždirbti, pasipisk su kiaulėm už pinigus - puikus uždarbis už trumputę gėdą!

Kekšės arba prostitutės - tai anokios merginos beigi moterys, o kai kada netgi ir nemoterys, kurios parsiduoda už pinigus. Kitaip tariant, užsiima visokiu seksu, įskaitant ir iškrypimus už pinigus ar kitokį atlygį. Dažniausiai prostitutės būna moterys, nors neretai ir vyrai. Dar kartais liaudyje, dažniausiai Kaune apie moteriškas prostitutes sakoma, kad jos "plaštakės", o prostitutai vyrai vadinami "cepelinais".

Ką mes galim apie tai pasakyti - ogi kad tai gal ir visai uždarbis būtų daugeliui asmenų, kam neina pragyventi dėl fatališko proto trūkumo. Ale tik kad problemikė su tuo yra - kekšės yra venerinių ligų platintojos, tad ne tik kad rizikuojate apsikrėsti sifiliu, triperiu ar AIDS, bet netgi užtikrintai ir apsikrėsit, jei tik apturėsit! Bet kita vertus, kaščenitai teigia, kad tapimas kekše yra nereta lobotomijos pasekmė, todėl netgi siūlo lobotomiją plačiau taikyti, idant sekso paslaugos atpigtų!

Didžiausia prostitučių koncentracija paprastai būna viešnamiuose, o taipgi aplinkui visokias stotis ir kitas turistų mėgiamas vietas, ale čia turim perspėti, kad čia reikia būti atsargiu, nes koks nors klofelinas jūsų tik ir telaukia!


Kontraversijos

Štai tokį paveiksliuką aptikome kažkokiuose internetuose, kai ieškojom didelės iliustracijos Gūgle, įrašę žodį "kekšė". O tai pasirodo, visai ne kekšė, o Zvonkė!

Dažnas pusprotis, nemokantis lietuvių kalbos, žodžiu "kekšė" vadina ką papuola - tai jam dėstytuvas kekšė, tai jam valdžia kekšė, tai mokesčiai kekšė, tai išvis kas papuola, bet tai juk durnu reikia būt, kad nemokėt tokio žodžio vartot. Todėl pranešam jums, kad dėstytuvas, mokesčiai ar valdžia netgi perkeltine prasme negali būti kekšėm pavadinti, nes ne jūs pisate juos, o jie jus pisa! Taip kad žinokite savo vietą!

O neretai kekšėm pavadinama išvis kažkas, kas su kekšėm nieko bendra neturi. Tai tokiu atveju matyt kad žmonėm būna protas pasimaišęs, jie nerišliai kliedi, o gal net serga kokia nors psichikos liga!

Citatos apie kekšes

  • Aišku kad ji atrodo kaip kekšė, ji gi pop žvaigždė - Valgrindar.
  • Gal yra pidrylu is kalabyskio? - Nežinomas Klozeto dalyvis.
  • Gal aš ir kekšė, bet bent neparsiduodu - Lietuviško muzikinio realybės šou dalyvė.
  • Pats tu kekšė - Nežinoma blogerė.
  • Mano mama ne kekšė, ji tik pisasi už pinigus - Anonimas.
  • Ar tik porno filmuose ne kekšės vaidina? - Anonimas.
  • Dabar aš myliu vyrus. - Ralfas

Kekšių mirtis

Prosteska.jpg

Kai nepatenkintas klientas nužudo

Kekšių reklama

Stotinės kalės reklamuojasi.