Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mykolas Okulič-Kazarinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Mykolas Okulič-Kazarinas, plačiau žinomas, kaip Mykolas O.K. arba Mykolas OK - vienas iš specifiniuose sluoksniuose plačiai žinomų veikėjų, internetų aktyvistas nuo senų seniausių laikų. Kartą netgi kažkaip sugebėjo prasitrinti į Seimą, išrinktas buvo. Tai ten ilgai ir beviltiškai bandė kelt informacinę visuomenę, bet paskui nusispjovė į visą reikalą, nes kur čia su durniais sukovosi.

Tai ta proga dar norim pasakyt, kad nors paprastai sako, kad visi seimūnai vagys, bet pasirodo, yra ir išimčių, tik kad tos išimtys neišsilaiko ten. Tai dabar patsai Mykolas OK kažko gėdinasi matyt ir drovisi, nes kai paieškojom jo CV internetuose, tai pasirodo, net nedrįsta įrašyti, kad Seime buvo, nors tai ir suprantama - čia gi visai durnu reik būt, kad parašyti tokį dalyką - sužinoję, nieks į darbą nepriimtų su tokia dėme biografijoj!

Tai čia norim tik tiek pasakyti, kad gal ir nepadoru tai skelbti, kad Mykolas OK buvo seimūnu, bet reikia išdrįsti ir prisipažinti tą gėdą, kad nusimest sau nuo sąžinės, tai paskui lengviau gyvent bus, tai mes čia ir padedam tai padaryti!

O dar Mykolas O.K. nuo seno plačiai žinomas konfose ir IRC, taip kad galėtume apie jį visko papasakoti, bet nu kompromato tai nėra apie jį, jei neskaitysim to, kad Seime buvo, tai kaip nėra ir ką pasakot.

Ir dar be to, anasai dėtytojauja MRU ir VGTU, o ir blogą turi kažkokį nuosavą, bet jį kai paskaitėm, tai nieko ten įdomaus. Užtat dar visaip remia AKL, o dar ir Vikipedijoje rašinėja, aktyvistas žodžiu, visapusiškas.