Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


VGTU

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai vat štai taip vat dabar studentai atvaizduoja VGTU emblemą

VGTU arba Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas - tai tiesiog Visiukai arba VISI, dar kitaip žinomas Vilniaus Inžinerijos ir Statybos Institutas, technikumas, dėl neaiškių priežasčių vadinamas universitetu, kur du pirmus kursus mokoma medžiagų atsparumo(dabar tai pavadinta medžiagų mechanika, bet neapsigaukit- tai tas pats medžiagų atsparumas), o likusius kelis - kabinami makaronai apie 50 metų senumo techniką. O ką anas bendro turi su Didžiuoju Kunigaikščiu Gediminu - bala žino.

O dar kažkadais buvo toksai anekdotas, kur sakydavo, kad jei VGTU imtų ruošti humanitarus, tai pirmus tris kursus jiems reiktų mokytis medžiagų atsparumo. Tai ką jūs manote? Padarė, kad ruošia jau ir humanitarus kažkokius ten, tai jiems dabar pirmus tris kursus reikia mokytis medžiagų atsparumo. Tai štai jums ir prašom, kaip anekdotai virsta realybe.

O dar berods VGTU dėsto ir garsioji Nida Vasiliauskaitė...

Pagarsėję veikėjai iš Visiukų

  • Romualdas Ginevičius
  • Andrius Ušinskas
  • Gediminas Vagnorius (manoma, kad būtent Gediminas Vagnorius būdamas premjeru suteikė Vilniaus technikos universitetui, buvusiam Vilniaus inžineriniam statybos institutui, garbės Gedimino vardą ir vėliau mainais ar atsitiktinai gavo Gedimino technikos universiteto garbės Daktaro vardą)