Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gediminas Vagnorius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Gediminas Vagnorius

Gediminas Vagnorius - nuo šiolei Darbo partijos narys, su kuo ir sveikiname!

Konservatorių išaugintas, į Premjero postą deleguotas, o labiausiai pagarsėjęs neregėta sėkme, kurią lydėjo laikinųjų pinigų - Vagnorkių įvedimas Nepriklausomybės pradžioje. Tai apie 2000 su konservatoriais susibarė ir pasivadino kaip nuosaikusis konservatorius, o paskui jau krikščionių partija visa, tik jau ir tos neliko, nes rinkimuose rinkėjai nusigręžė - tai ėmė ir prisijungė prie darbiečių...


Kažkokios senos politinės naujienos apie Vagnorių

Gediminas Vagnorius nesugebėjęs tapti europarliamentaru, su Laimonto Diniaus vadovaujamais atskilusiais valinskininkais kuria naują partiją! Vis gi anas skelbiasi neatsisakęs savo konservatoriškų idėjų ir atsotvauja kažkokiai Krikšioniškųjų konservatorių socialinei sąjungai (landzbergistai, socialistai ir dar kažkas???) Tokiu gudriu būdu Vagnoriaus partija be rinkimų jokių tapo parlamentine, o visapusiškai atsidavusiu Vagnoriaus klapčiuku Seime tapo Vidmantas Žiemelis. Nepaisant visko, rinkimuose į Seimą 2012 metais su šia eiline partija patyrė eilinį fiasko, nepaisant bandymo išsireklamuoti sukeliant referendumą prieš VAE.

O dar apie 1998, kai buvo premjeras, tai Gediminas Vagnorius pagarsėjo tuo, kad jo vadovautas, patardinėtas ir globotas ministras Rimantas Pleikys per metus sužlugdė interneto vystymąsi, Lietuvą šioje srityje iš visos Rytų Europos lyderės pozicijų nusviesdamas į Moldavijos lygį, tai dabar Lietuva iki šiol dar neatsigauna, nes jau kai latviai, estai ir lenkai internetų vartotojais bei kompiuteriais aplenkė, tai sunku ir bepavyt, kad ir kaip didintum tą interneto greitį...


Apie Vagnorių iš trečiųjų lūpų:


Dar visokie gandai

O dar sklinda gandai, kad jo dukra Reda su kažkokiu galimu nusikaltėliu galimai susidėjusi, nes su anuo kažkoks tyrimas pradėtas Vilniaus miesto prokuratūroje dėl galimo dokumentų, vekselių ir sutarčių klastojimo už 16 tūkstančių litų, tai dabar ir nežinom, kuo ten tas tyrimas baigėsi, jeigu baigėsi, nes gal ir kaltas, o gal ir nekaltas[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.