Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rinkimai į Seimą

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Rinkimai į seimą)
Jump to navigation Jump to search
Visi į rinkimus! Neleiskit kad ne jūsų kandidatai pakliūtų į Seimą! Leiskit tik jūsų kandidatams pakliūti į Seimą!

Rinkimai į Seimą jau artėja prie finišo maratono tiesiosios, taip kad atspėkime, kas kandidatuos ir laimės rinkimus. Štai neabejotina, kad VRK čia galimai įsikiš ir pareikš, kad visa ta Pipedija yra kažkokia nesąmonė, kur pilna politinės reklamos ir uždarys viską. Taip kad čia Pipedija išsyk prisipažįsta, kad mes esame nenormalūs ir jūs mums nieko nepadarysit, nes su durniais tiktai grabas ant ratukų įvažiavo į kambarį ir iš jo išlindo Juodoji ranka.

O garsioji feministė ir kokia tai gal ir teroristė, kovojusi už kažkokią teisybę Emma Goldman bylojo tokius štai žodžius prieš 100 metų:

Jei rinkimai ką nors keistų, jie juos padarytų nelegaliais

Pipedijos kandidatai

Kaip ir per kiekvienus rinkimus, ar į prezidentus, ar į Seimą, ar į savavaldybes, taip ir dabar Pipedija skelbia kasmetinę rinkimų akciją: paminėk kažkur Pipediją, tapk Pipedijos kandidatu ir gauk nemokamos reklamos! Štai kokie puikūs ir garsūs kandidatai jau šviečia ir yra Pipedijos rekomenduojami, nes nenusigręžia nuo internetinių puspročių, o turi humoro jausmą ir supranta visokius trololo, taip kad prašome už juos balsuoti ir nesikuklinti, nes Pipedijos redagcinė kolegija pastebėjo, kad tieji platina į Pipediją nuorodas, taip kad yra Pipedijos kandidatai:

...Jei ką praleidome - pridėkite, o taip pat neužmirškite, kad bet kas gali pakliūti į Pipedijos kandidatus, netgi tas, kas Pipediją išvadins negražiais žodžiais, kuriais Pipedija ir verta būti pavadinta!


Seimo rinkimuose dalyvausiančios partijos

Štai pažiūrėkim, kokios puikios partijos šiuos rinkimus padarys išskirtiniais ir puikiais, taip kad visi rinkėjai turės pasirinkimo kuo gražiausiai:


Rinkėjau, pasirink už ką balsuosi, nes štai jau Remigijus Šimašius skelbia, kad reikia įvesti į biuletenius grafą "prieš visus", kad žmonės galėtų išreikšti savo tikrąją valią, mesdami savo balsus į balsavimo urnas!


Klausimai rinkimams

Taip kad paklauskime, kas gi tie manipuliatoriai rezultatais, kokia partija gavo daugiausiai kyšių, o kurią labiausiai finansavo Latvių gatvė. Kas dar tada kai prie ruso buvo geriau susikaupė kapitalą ir privatizavo turtus, o kas dabar nori tapti eiliniu seimo klounu, kuris nieko nedarys.

Ar paklausė kas nors, ko nori mergaitė? Ar atsakė kas nors, kur dingo pinigai, gauti už parduotą Lietuvą? Kuri partija atsakys už dujas ir šildymo kainas? O kas už derlių atsakys?

Taip kad nesidrovėkim ir skelbkim rinkimų sąrašus bei iš visokios spaudos pririnktas paskalas apie kandidatus.