Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dujos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Bet kokios dujos kelia džiaugsmą ir šilumą, nes tai energija, kuri mus skatina tobulėti

Dujos - toks labai reikalingas daiktas, ypač žiemą, kai Rusijai šauna galvon atjungti dujų tiekimą pusei Europos. Šiaip - brangokas dalykas, nes Dujų kainos nuolatos turi tendenciją kilti, o suvartojimas - nemažėti.

Tai dabar kai uždaryta Ignalinos AE, o Visagino AE vis dar neatidaryta, tai dujos yra labai naudingos Lietuvai, užtat ir verta mums už jas mokėti kasmet kelis milijardus, nes nors tie pinigai ir dideli, bet labai jau dujų reikia.

O dar yra tokios šilumos kainos, kurios vis brangsta, kai dujos brangsta, o paskui vėl brangsta, net kai dujos pinga, bet visada tik dėl kokių nors brangių dujų viskas...

Bezdamosios Dujos

  • Turėti dujų - prigimtinė žmogaus teisė. Jų gali pasigaminti kiekvienas! Tos būna įviarių rūšių, bet nepakankamos buitiniams poreikiams tenkinti.
  • Tai dar kartais sako, kad kai mašina dujom varoma, tai galima į balioną prisibezdėt ir važiuot, ale čia jau Pipedija nori pastebėti, kad geriau to nebandykit daryt, nes jau greičiau mašinos balionas į jus pribezdės!

Per didelė dujų koncentracija linkus sprogti. Taigi, nepatartina deginti kokių zažigalkių pribezdėtoje patalpoje, nes gali kilti Sprogimas


Visokios kitokios dujos:

Dujos ir Gazpromas

Dujos ir Gazpromas yra neatsietini, nes Gazpromas tame tarpe užsiima ir dujų gavyba bei tiekimu. Užtatai dar yra ir kitų tokių įmonių, kurios kažkaip siejasi, o dar ir kažkokia ten Dujotekana su neaiškiais skandalais ar tai atvirkščiai, neteisingai apdergta, nes juk negali taip būti, kad tokį svarbų dalyką vežanti įmonė kažkokius įtarimus keltų.