Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Naglis Puteikis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Naglis Puteikis rengia protestus
Naglio Puteikio rinkimų plakatas pridengia sovietmečiu klaikiai nutinkuotą ir sudirbtą senobinį statinį, nes jei būtų be plakato, tai būtų dar baisesnis. O šitas plakatas buvo naudotas Rinkimuose į Seimą cielus du kartus, kad pinigų mažiau būtų ir nesišvaistytų Lietuvos lėšos ir šitaip kultūros paveldas būtų bent kiek apsaugotas

Naglis Puteikis - garsus paveldosaugininkas iš Klaipėdos ir kovotojas už žmonių teises. Tai pradžioj dirbo paminklų apsaugoj, kol baigėsi tuo, kad vien dėl jo veiklos netgi visą paveldosaugos departamentą valdžia panaikino, mat kur kokie vertelgos bandydavo kaip nors sužaloti ar nugriauti paminklus, tai drausdavo ir nei kyšių neimdavo. Norėdamas įvertinti ar degtinė tikrai yra paveldas yra atlikęs eksperimentų su savo gležnu kūnu.

Būtent Naglio Puteikio dėka buvo kovojama su daugybe Klaipėdos senamiesčio bei kultūros paminklų niokotojų, katrie iš senovinio miesto bandė padaryti kažkokį absurdą, primenantį Visaginą. Tai matyt, kad Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius turbūt labai jo dabar už tai nekenčia galbūt, kaip galim spėti.

Todėl Pipedija, įvertinusi Naglio Puteikio veiklą, vienareikšmiai taria: šventas žmogus, vertas pagarbos, o jį persekioję biurslo funkcionieriai verti pasišlykštėjimo ir paniekos!

Štai dabar jau Naglis Puteikis yra garbus Seimo narys, kovojantis su korupcija ne tiktai Klaipėdoje, bet ir bet kuriame kitame Lietuvos mieste bei miestelyje. Jis nenuvylė rinkėjų pažadų, užtat nuvylė konservatorius, nes reitinguose kažkur krito, užtat palaikymo iš piliečių gauna vis daugiau. Aktyvus TIE-SOS dalyvis, nuskriaustųjų gynėjas ir laisvo žodžio nešėjas - tai žmogus, kuris visus verčia judintis, nes nebijo ir nesivaržo.


Naglis Puteikis ir Petras Gražulis

Naglis Puteikis bara Petrą Gražulį už tai, kad šis nežino 7 didžiųjų nuodėmių. Ir čia jums ne koks nors fotošopas, o tikrai taip ir buvo.

Kartą, kažkaip užveiktas Petro Gražulio, Naglis Puteikis kokioje tai Seimo komisijoje ėmė reikalauti, kad Petras Gražulis jam išvardintų 7 mirtinas nuodėmes, nes anas gi nuolat šneka apie nuodėmiavimus, paleistuvystes ir taip toliau, vaizduodamas kažkokį krikščionį. Tai Gražulis stenėjo, stenėjo ir neįstengė pasakyti. Tai gavo už tai iš Naglio Puteikio labai daug velnių paskui, nes susimovė kaip reta. Užtat dabar Petras Gražulis žino savo vietą.

Tai dabar jau daugelis tiki, kad Petras Gražulis jau nešnekės taip apie visokius vaivorykštinius sąmokslus, nes vienok vaivorykštės spalvos irgi yra 7, o nuodėmės irgi yra 7, taip kad čia yra simboliška.


Naglis Puteikis už grotų

Naglis Puteikis šypsosi, žvelgdamas pro grotas

Čionais mes pateiksim dabar citatą iš Naglio Puteikio paaiškinimo, kad nebūtų niekam klausimų apie kažkokius gandus, esą anas sėdėjęs kalėjime, nes ne kalėjime buvo, o tiesiog areštinėje, ir visai ten nebuvo kažkokių baisybių, o tai patyrę yra daugelis Lietuvos žmonių, taip kad kam nepasitaiko, nes teisybė yra svarbiau. Todėl patys čia apie save pagalvokime ir neatsisakykim lazdos, terbos ir tiūrmos, nes ką gali žinoti, kaip gyvenimas netyčia gali pasisukti, visai netikėčiausiomis aplinkybėmis.

Štai taip rašė Naglis Puteikis kartą feisbuke apie visus šituos gandus, kurie yra niekuo nepagrįsti:

Į areštinę Klaipėdoje pakliuvau po to, kai buvau sulaikytas girtas 2007 m., tačiau nieko neatleidinėjau. Tuo galima įsitikinti, peržiūrėjus LNK turimą video. Jie tą medžiagą karts nuo karto parodo per jų žinias, ar "Dviračio žinias", kai nori pašiepti mano balsavimus prieš alkoholio vartojimo liberalizavimą. Jei ten būtų epizodas, kad "atleidinėju iš darbo policininkus", tai tą vietą be jokios abejonės senai būtų pavertę klipu ir nuolat prasukinėję, kai tik kalba eitų apie dalies (mažumos) Seimo narių bandymus sumažinti alkoholio reklamą ir vartojimą, nes LNK - sudėtinė MG koncerno, kuriame svarią dalį užima alkopramonė (gamyba ir pardavimai) dalis.Dėl girtumo ir pakliuvimo į areštinę atsiprašiau kitą dieną visų ir žodžiu, ir raštu, per Klaipėdos spaudą ir per vietinę TV, taip pat nedelsdamas atsistatydinau iš 2007 metų savivaldos rinkimų kandidatų į Klaipėdos m. savivaldybę TS-LKD sąrašo lyderio. Paprašiau, kad TS-LKD leistų ištaisyti šį paklydimą kandidatuojant 32 numeriu tame sąraše. Leido, o Klaipėdos m. rinkėjai suteikė šansą darbais išpirkti paklydimo kaltę išreitinguodami mane į antrą vietą ir tokiu būdu išrinkdami Klaipėdos m. savivaldybės tarybos nariu.
Nuo to karto tą paklydimą ir taisau tarnaudamas rinkėjams.


Naglio Puteikio nekentėjų pezalai

Vienok nekentėjai iš piktumo tyčia ir nepagarbiai skleidžia iškraipytą Naglio Puteikio pavadinimą ir sako, kad tai esą Naglas Pyzdeikis. Tokia nepagarba stebina ir yra labai nedovanotina, už ką Pipedija neatleis ir tuos nekentėjus kada nors aprašys negražiu būdu, kad jų visos tikros nuodėmės pasimatytų.

Dar kiti nekentėjai pasakoja, kad nereikia Lietuvai tos senovės ir architektūros paminklų, todėl visi, kas kovoja prieš stiklainius yra progreso stabdžiai ir sovietukai, o Naglis Puteikis mat esą irgi toksai yra. Tai čia aišku, kaip čia šitos kalbos gimsta ir kodėl. Čia jau net ir Pipedijai aišku.

Dar kiti iškasa kažkokias istorijas kaip esą Naglis Puteikis buvo kažkada uždarytas areštinėn ir išvis kliedesius pasakoja, nors nežino, kad uždarymas buvo dėl kažkokios policijos savivalės ir negalėjo būti teisėtas. Čia gi galim prisiminti, kad netgi pati Nijolė Sadūnaitė buvo ne kartą uždarinėjama, o ir Nepriklausomoje Lietuvoje visaip persekiojama, nes irgi yra disidentė.