Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nijolė Sadūnaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Nijolė Sadūnaitė visvien laimi!

Nijolė Sadūnaitė - žymiausia ir garsiausia Lietuvos disidentė, dar sovietmečiu gaudyta ir sodinta į visokius kalėjimus, laikyta KGB rūsiuose, kankinta visaip ir persekiota, pakol visai jau gal sovietai sugalvojo ją gydyt durnyne, bet baigės tuo, kad prasidėjo Perestrojka, o tada ir Sąjūdis, tad triukšmas dėl gerbiamos Nijolės kilo labai nemenkas, ją paleido ir viskas laimingai baigėsi.

Tai o ką jūs dabar galvojate? Taigi praėjo štai kažkiek Nepriklausomybės metų, tai vat štai jums ir prašom - tai ten koks nors Kliugeris ima Nijolę Sadūnaitę per teismus kaltint, tai ten dar kas nors, o dabar jau ima aiškėti iš gandų, kad gal ir Eglė Kusaitė matyt bus su Nijole Sadūnaite kokią nors teroristinę organizaciją sukūrusi, kuri kovoja prieš kažką ten, nes ne kitaip, o kažkas ten toks gavo kažkokią SMS žinutę, tai dabar čia Pipedija retoriškai nori paklausti: o kada gi vėl Nijolę Sadūnaitę saugumas pasodins, nes trukdo teisingumui ir protestuodama trikdo teisėsaugos darbą?

Tai čia aišku Pipedija tik gali pasakyt, kad cirkas čionais jau visame gražume, bet jei jau Nijolė Sadūnaitė laimėjo vieną kartą, tai jau laimės ir kitą kartą, nes tokių žmonių daug nesurasi.