Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Remigijus Šimašius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Dvasingu apžėlusiu veidu kaip koks hipis už kažkokius idealus stovi barzdylų grupuotės narys - Remigijus Šimašius

Šri Šrila Šrinat Šrilaj Šimašius, kartais dar vadinamas Remigijus, arba kaip išduoda patikimi šaltiniai tikrasis vardas jojo Remigij Szimacziewicz, pro-pšekiškas ir vatnik-tolerantiškas, atseit daro Vilnių "nasze" (spėjama bendradarbiauja su Tomaševskiu). Dar dirbdamas Laisvosios rinkos institute (LLRI) pagarsėjo savo išmintingais komentarais kiekvienu klausimu. Iš esmės laikytinas liberolu, jaunas politikas nusipelno kuo geriausių linkėjimų! Dirbo Teisingumo ministru pas Kubilių. Agituoja, kad visokie valdininkai būtų tikrinami kažkokiais visai neteisiniais metodais, o prieštaraujančius vadina visokiais žodžiais savo bloge.

Štai jau antrą kartą Remigijus Šimašius yra Vilniaus meras, tai ką per tą laiką pridarė - pridarė kažkokių Šimašiaus skverelių, nugriovė balvonus nuo Žaliojo tilto, uždarė dar nespėtus atidaryti Maskvos namus, užtaisė gatvėse ir kiemuose buvusias skyles, o dar sankryžose, kad dibilai nedarytų kamščių, pripaišė oranžinių dryžių. Nesigauna skųstis, nes visai neblogai tvarkosi...


Pasenusios žinios apie Remigijų Šimašių

Kaip ir kiti LLRI veikėjai, agituoja už regresinius mokesčius - idant turtingieji būtų apmokestinami mažiau už tuos, kas vos galą su galu suduria, аrgumentuodamas tuo, kad turtingieji visvien daugiau naudos atneša! Bet kartu kažkaip ir agituoja už kažkokią socialinę gerovę, dėl ko paskui aną LLRI vadina kažkokiu atskilėliu.

Taip Šimašiaus dėka iš Teisingumo ministerijos atėjo keistos pertvarkos, kai didysis biurokratijos bastionas netikėtai tapo kažkokių demokratijų ir liberalizmų inkubatorium. Vienok jau dabar naujai papildant - pertvarkos jau baigėsi, Šri Šimašius patapo seimūnas, o ministerija greit grįš į vėl senas vėžes, kuriose buvo baisiausia iš visų biurokratijos skylių.


Dar visokie gandeliai

Jau kartais pasitaiko išgirst, kad Remigijus Šimašius - tai antras Paleckiukas, tik iš priešingos frakcijos - visokių konservų ir liberolų, tai ir gudresnis, ir klastingesnis, nes kapitalistai visada labai protingi ir gudrūs. Iš to ir visos jo gražios kalbos, o išties dar pamatysim, kas jis toks.

Nes gi žinia, kad agituoja kad kalinius, katrie gerai elgėsi, reikia anksčiau į laisvę paleist ir įdarbint, kad neeikvotų nemokamai valdiškų lėšų, tai argi čia ne klasta kažkokia slepiasi, kai viena ranka lyg ir už kalinių reintegraciją, o kita ranka stato kalėjimuose visokias mobilaus ryšio slopinimo stotis, kad kaliniai negalėtų uždarbiaut?

Nors šiaip ir matosi jau daug kas turi savo nuomonę apie Remigijų Šimašių...


Politinė-pamokomoji veikla

Remigijus Šimašius dvasingame pavidale

Visame gražume Šimašius sublizgėjo komentuodamas griežtą Seimo atsaką į panovių atstovų bandymą prastumti įstatymą, kuriuom jie galėtų į lietuvišką pasą savo vardus irgi pavardes įrašyti su visokiomis "W". Pasirodo, Lietuvos likimas priklauso ne tik nuo to, ar švedų bankai skolins mums pinigėlius. Tūla visažinė LLRI pažiba išvaražyjo dar didesnes bėdas dėl to, kad apsikakojęs tautietis Seimo vaizdinyje laikosi šiaudinės kepurės įsistvėręs[1], ir dėl to liaudyje pavadintas buvo "šiaudiniu ministrėliu". Ir kas galėtų paneigti kad LLRI jau kokio avansėlio iš Orlean'o nebuvo pajėmęs?

Keistais pokštais dar per savo politikas paaiškėjo, kad Remigijus Šimašius įsilindo į blogerių tarpą, pats išbūdamas blogeriu, nes turi kažkokį tinklaraštį, kuriame skelbia visokius pamokslus biurokratams, žadėdamas, kad atleis iš darbo, nes įstatymai kažkaip keičiasi, kad jau daugiau biurokratams nebūtų laisvės vogti valdiškas gėrybes.

Dar kažkoksai gandas sakė, kad vienas-kitas pernelyg pasileidęs kalėjimų departamento veikėjas Šimašiaus dėka gali tapti klientu kokiai nors savo valdytai įstaigai, o tuo tarpu Lukiškės jau bus iškeliamos iš Vilniaus kažkur į Pravieniškes...


Priklausomybė partijoms

Tai čia vat ir užkliuvo Pipedija ant problemos: Remigijus Šimašius oficialiai skelbiasi, esą tik iki 2005 priklausė liberalų sąjungai, o dabar pagal jo biografiją teisingumo ministerijos puslapy jis kaip ir niekam nepriklausąs... O bet tačiau liberalsąjūdiečiai viešai skelbia, kad šis besąs jų ministru. Tai ir nežinom, kaip čia dabar yra...

Upd. taigi paaiškėjo, kad Remigijus Šimašius yra Liberalų Sąjūdžio narys.


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.