Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fredrickas Federley

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Ponas Fredrickas Federley visame gražume (tas kuris su akiniais).

Anoks Švedijos parlamento narys, išgarsėjęs Lietuvoje tuo, kad per ESBO sambrūzdį būktai pareiškė, kad jei Lietuvoje bus netoleruojami homoseksualai ir kitokie tolerastai, švedų bankams nebus patrauklu čia investuoti ir mes liksime ant ledo absoliučiais ubagais[1]. Tuo ypatingai apsidžiaugė vietiniai tolerastai [2].

Nors visuotinai paplitusi nuomonė, kad švedai tolerastus labai myli, minėtasis Fredrikas jau ne pirmą kartą gavo į galvą Stokholme[3]. Nors atseit jis buvo šiek tiek sumuštas ir apiplėštas dėl neaiškių priežasčių, Pipedija juk gi leidžia sau subjektyviai spėti, kad tūlas Federley gavo skūron dėl perdėto savo pomėgių propagavimo.

Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.