Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Teisingumo ministerija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Teisingumo ministerija - įstaiga, kurios niekas nesupranta, bet visi žino, kad kalta ji dėl visų bėdų, o labiausiai dėl to, kad nėra TIE-SOS. Dar kiti nesupranta, kodėl Lietuvoje cielos dvi ministerijos teisėsauga užsiima - ir šioji, ir dar tokia VRM, o visvien teismai ir prokuratūra aniems nepavaldūs. Čia gal todėl, kad teisingumo daugiau būtų.

Vienok visgi pasakykim, kad nuo Teisingumo ministerijos visgi priklauso Kalėjimų departamentas su visokiais kalėjimais ir pataisos namais, kaip kad Pravieniškės II, Lukiškės ir taip toliau.

O dar nuo Teisingumo ministerijos priklauso kažkokia Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnyba ir dar kažkokie įvairiarūšių dokumentų patikrinimai dėl kažkokių ten teisinių atitikčių kažkokiems kitiems dokumentams, kitaip tariant - visa teisininkų privelta biurokratija, su kuria kovoti niekas nei nebando, nes sukovoti neįmanoma.

Dar tiesa, ten sako, toksai Remigijus Šimašius atėjo kadaise vadovaut ir keturis metus kažkokį sveiką protą diegė. Tai po ketverių metų šioji ministerija visokioms įstaigoms tapo smarkiai gasdinančiu baubu, nes kadangi teisibės nėra, tai ir gailesčio nėra visokioms įstaigoms.

Užtat kai jau greitai kadencijos baigsis, tai ir vėl viskas grįš į senas vėžes, tai ir vėl bus kaip anksčiau - ministerija, kuri valdoma klaikiomis procedūromis, kurių niekas paaiškinti vėlei negalės.