Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kompromatas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kompromatas, o dar lietuviškiau vadinamas kompramatas su a raide, nes taip gražiau skamba. Ogi visokie gandai, turintys įrodymus beigi patvirtintus ir pasiteisinusius faktus, kad jie išties yra tiesa, o ne kažkoksai apgaulingas melas. Akivaizdu ir durniui, kad Pipedija tėra kompramatas sau pačiai, nes savęs faktais įrodo, kad yra internetinė šizofrenija.

Atsargiai - kiekvienas pirstelėjimas gali virsti tryda
Pipedijoje apstu kompromato, todėl ji ir yra mylimiausia Lietuvos internetų svetainė!

Kažkas čia vis žadėdavo papilti kompromato, ypač ant politinių oponentų, tai visas šnipštas sutilpo į porą nuotraukų, kur Arūnas Valinskas nusifotkino su žuliku, Angela Merkel pademonstravo visiems savo celiulitą, o Dalia Grybauskaitė taip pat buvo intimiduojama bendraujanti su žulikais.

Taip ir gaunasi, kad tikro kompromato niekas neturi, nes labai daug falsifikuotų kompromatų pardavinėjama nelegaliai internetuose irgi Gariūnuose: kas nusiperka, tai jau gali imti ir naudoti kokiam nors politiniam šantažui ar šiaip visokiems skandalams spaudoje.

Konvėjariu, pro atsarginį Seimo išėjimą į juodąją rinką plūsta Kompromatas

Paskuj paaiškėja, kad tai - fėjkas arba pasibaigęs galiojimo laikas.

Taigi, ieškodami tikro kompromato, pasiknaisiokite šiukšledėžėse, perverskite stalčius ir pažiūrėkite pro rakto skylutę, geriausia - į veidrodį.