Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fake

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kartais bulšito kiekis kur nors būna sunkiai pamatuojamas, tai tiek to fake pridaro

Fake arba feikas - tai koks nors išgalvotas šūdas, kuris skirtas kam nors apmulkinti. Aišku, apmulkinti galima dėl visokių tikslų - ir dėl to, kad fun, ir dėl to, kad ką nors nori apvogti.

Bendrai tai visa Pipedija yra visiškai fake. Kartais dar ir tiek fake, kad tyčia sufakinam fake, kad tikra atrodytų kaip fake, o fake atrodytų kaip tikra. Nes kuo jums sunkiau susigaudyti, tuo mums smagiau.

Kuo sunkiau susigaudyti - tuo yra smagiau, o kuo yra smagiau, tuo daugiau Pipedija. Taigi, melas yra smagu. Išties tai čia tik mums taip smagu. Kitiems tai visai nesmagu, o kartais - net ir darbas tuos feikus skleisti. O dar kitiems - tai kažkokia psichikos liga ir kliedesiai.

Kokie tai mokslininkai ištyrė ir nustatė, kad feikai - tai išties yra melas. O melas yra įvairių rūšių: propaganda, konspiracijos teorijos, šiaip kliedesiai, o kartais - tiesiog trolinimas dėl smagumo.

Deja, paskutiniais metais to smagumo darosi mažiau, nes visokie kremlinai ir propagandos botai visai ne dėl tų priežasčių savo feikus skleidžia.


Pipedijai žinomi fake

Yra begalės visokių fake, bet kai kurie yra tikresni už kitus. Štai čia rinktinis sąrašas, bet ne visas, nes visas būtų beprasmis - reiktų ištisą Pipediją čia surašyti. Tiksliau, gal ne ištisą, bet kokią pusę Pipedijos. O tai juk gi beprasmiška, taigi, beprasmiška. Beprasmiška.

Štai jums truputis fake:

  • Valentinas Rodikovskis - vienas iš fake personažų, kuriuos Kremliaus propaganda išgalvojo tam, kad galėtų juodinti Lietuvą
  • Mūsų Lietuva - viena iš fake organizacijų, kuri irgi išgalvota Kremliaus, irgi Lietuvos juodinimui
  • Reisas MH17 - fake istorija, kaip Ukraina numušė lavonų prisodintą lėktuvą, nes galvojo, kad ten Rusijos prezidentas skrenda
  • Savi šaudė į savus - sena ir neseniai vėl atgaivinta istorija, kaip Sausio 13 žmonės patys save šaudėsi ir lavonus po tankais kišo
  • Verygos statistika - pagal aną Lietuva ne tik pirmauja pasaulyje alkoholizmais, bet ir visus aplenkė nepavejamai
  • Rusai puola! - išskirtinis sufakinto fake pavyzdys, kai reali Rusijos grėsmė pavaizduojama kaip feikas