Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Spauda

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Spauda - vienok tai tiesiog popieriai su raidėmis, katras žmonės perskaito, o naudos iš to neapturi. Nes pagalvokite patys, juk raidės - tai ne pinigai, nei jų suvalgysi, ne jas parduosi.

Kartais spauda būna skirstoma į žurnalus, knygas ir laikraščius, tačiau išradingi žurnalistai paskui ima pasakoti, kad esą visai yra ne taip, o išties mat spauda esanti periodinė ir neperiodinė, o todėl toksai skirstymas neteisingas. Taigi teisybės dėlei (o šiosios spaudoje tikrai nerasite) turim pasakyti, kad toksai skirstymas absurdiškas, nes kokia gi dar periodinė spauda, jei koks nors žurnalas išeina vienu numeriu ir nustoja daugiau rodytis? Arba pavyzdžiui, kaip gali būti, kad knyga esą neperiodinė, jei pavyzdžiui koksai Andrius Užkalnis kasmet išleidžia po dvi knygas lygiais laiko tarpais ir dar su viršeliais, rodančiais, kad tai knygų serija?

Taigi, mes išties čia turėtume skirstyti spaudą geriau pagal spalvas:

Taip kad iš spalvų matome, kad visa ta spauda yra kažkoks vos ne vaivorykštinis sąmokslas.

Dar turim paminėti, kad senais laikais, kai buvo sovietmetis, tai žmonės įvairiais spaudos puslapiais valydavosi šiknas. Tačiau šiais laikais, kai visur žiniasklaidos grupuotės, tai neretai spaudos puslapiais šiknas šluostosi visokie bankininkai ir vertelgos, taip štai galime pastebėti viską ir iš neseno Snoro gynėjų atvejo.