Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Czerwony Sztandar

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kurier Wileński anksčiau dar buvo leidžiamas kitu pavadinimu - kaip Czerwony Sztandar, kas buvo tiesiog iš rusų kalbos išverstas pavadinimas, nurodytas paties Josefo Stalino įsakymu, kad reikia įkurti dienraštį lenkams, pavadinimu "Красное Знамя", kurio redaktorius dabar yra garsus laikraščio vadovas Robert Mickiewicz[1], o laikraštis skleidžia kažkokią dezinformaciją[2].

Kažkaip jau taip gavosi, kad kai atėjo Sąjūdis, tai labai jau tie komunistai visaip bandė su tuo kovoti, taip pavyzdžiui Tiesa laikraštis irgi kažkaip ėmė ir nugrybavo, o dar buvo tokia Jedinstva, kuri skelbėsi, esą gina lietuvių, rusų ir lenkų teises kažkokias, tuo pačiu agituodami už kokią tai Vilniaus Krašto autonomiją SSRS sudėtyje, panašiai, kaip kokią Padniestrę bandydami padaryt. Tai gal tas Czerwony Sztandar ir nebuvo tiesiogiai iš tų rankų šeriamas, o paskui ir persivadino į Kurier Wilenski, o bet tačiau kažkokia komunistinė smarvelė liko[3].

Kurier Wilenski visame gražume ir senoje tradicinėje būklėje

Po polsku

Czerwony Sztandar (od 1990 roku gazeta Kurier Wileński) – polskojęzyczny dziennik wydawany w Wilnie, organ Komunistycznej Partii Litwy.

Pierwszy numer gazety ukazał się 1 lipca 1953 roku jako kontynuacja wcześniejszej "Czerwonej gwiazdy" z ukazu Josepa Stalina. Na czele redakcji stojit Robert Mickiewicz. Gazeta była odznaczona radzieckim Orderem Przyjaźni Narodów.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.