Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Knyga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Knygos)
Jump to navigation Jump to search
Tai čia kai kas galvoja, kad knygos išnyks, bet tai išties tai gal ir išnyks...

Knyga - "išminties šaltinis", o iš tiesų tai - paprasčiausias žurnalas, tik ten mažiau paveiksliukų ir daugiau raidžių. Todėl knygos atrodo nuobodžiai, nes dar mokykloje reika skaityti visokias nesąmones apie Veroniką ir Kurmelį. Knygas skaitant galima apakti arba nučiuožti į lankas, nes šiais laikais pasitaiko visokių dibiliškų knygų, o visos kitos - baisiai brangios arba skirtos namų šeiminikėms.

Pasak klasikų, knygas skaito tik berazumiai, kurie esą nuo to ir išdurnėja. Visi kiti brauzina.

Neabejotina, kad kadangi knygose aprašyti išsigalvojimai - tai jie neatitinka tiesos, o jei jau taip - tai kliedesiai, o jei dar ir sisteminiai ir taip surašyti - tai akivaizdu, kad visi rašytojai ir autoriai serga šizofrenija!

Kažkada knygas nešiojo knygnešiai, tai buvo kontrabanda, o paskui dar ir KGB sodindavo už jas į kalėjimą, ypač jei aptikdavo kokį nors samizdatą. Dabar gi šitos gėrybės jau beveik visiems prieinamos, gal tiktai durniai negali jų skaityti.

Neabejotina, kad svarbiausia iš knygų yra enciklopedija, nes joje viskas aprašyta. Kitą vertus, kai kurie aiškina, kad tai netiesa, nes svarbesnė esanti Biblija.


Pipedijai žinomos knygos

Čia jau jeigu užėjote į Pipediją ir sugebėjote atrasti tokią niekam neįdomią ir užmirštą temą, kaip knygos, tai jums užtat pateiksime sąrašą knygų, iš kurių galite sužinoti tikrąją pipediškąją pasaulėžiūrą beigi ideologiją, nes tenai ne kokie verkšlenimai aprašyti, o visokios nesąmonės, dėl kurių žmonės išsikrausto iš proto, o paskui ima rašyti įvairius absurdus:

  • Kafka, o tiksliau - jo nuobodžioji knyga "Procesas", paaiškinanti gyvenimą šitoje Visatoje
  • 1984, apie esamą santvarką ir jos visokius nusišnekėjimus ir šiaip realo mechanizmus
  • Fuko švytuoklė, apie tai,kaip pipedikai susigalvojo kurti savo visokias teorijas, kurios varo iš proto žmones
  • Šveiko nuotykiai, apie tai, kaip vidutinis pilietis gyvena savo šalyje
  • Durnių laivas, kur šiaip visokios srutos, skirtos runkeliams durninti

Dar be šių knygų yra ir visokios serijos, tokios kaip PFAF ar Zenitas, bet tenai tai jau atskiros istorijos. Ir dar būna visokie knygų skaitytojų klubai ir festivaliai, kaip kad Dorado, Knygų mugė ar Lituanicon.