Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lituanicon

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Atkreipkite dėmesį į aiškią schizofreniją rodančią simptomatiką: raketoje skrenda viduramžiškas riteris, ta kosminė raketa turi sparnus, nors kosmose nėra oro, o be to yra nupieštas senovinis gediminaičių kryžius, nors puikiai žinoma, kad senovės lietuviai jokiomis raketomis ir kosminėmis technologijomis nesinaudojo. Šitas logotipas yra ne kas kita, kaip neurolingvistinis smegenų plovimas, skirtas sutrikdyti nuo Lituanikono nukentėjusiems asmenims.

Lituanicon arba Lituanikonas - garsus festivalis, kur susirenka nusikalstamos propagandos skleidėjai ir masonerijos atstovai. Patys pagalvokite, žmonės esą prisiskaito kažkokių fantastikos knygų, kur rašomi išsigalvojimai ir kliedesiai apie dalykus, kurių nėra ir nebuvo. Kažkokios raganos, monstrai, netgi Ktulas ir reptilijanai, ir netgi patsai Šėtonas yra tarp šitų veikėjų garbinamų padarų. Toksai tas Lituanicon - iškrypėliškų pervertų puota. Kas atsakys už tai, kad šitai vyksta vidury dienos? Kas atsakys už Lituanikono tvirkinamą jaunimą?

Mes turime visus įrodymus, kad Lituanicon - tai dirbtinis intelektas, skirtas žmonių psichikos žalojimui. Tai perprogramuojama psichika, kuri paveikia asmenis taip, kad šie tampa visokių reptilijanų valdomais robotais.

Visi puikiai žino, kad šiame negarbingame Lituanicon festivalyje iš gėdos numirė darna, dora ir skaista.


Lituanikonas - tai pragaro propaganda

Tokių Lituanicon bepročių veikla kelia klausimą: kaip atsitinka, kad tūkstantis, o gal ir keli tūkstančiai žmonių Lietuvoje turi organizaciją, kuri jau 30 su viršum metų rengia savo suvažiavimus? Tuose suvažiavimuose jie nesidrovi skelbti masonerijos simbolius ir netgi mokyti vieni kitus, kaip geriau plauti smegenis aplinkiniams.

Visa tai permaišoma su neurolingvistiniu programavimu ir kažkokia pseudomoksline psichoterapija. Vyrai, apsirengę kažkokiomis moterimis beigi moterys, persirengę karžygiais vyrais - tai visiškas lytinės konstitucijos iškraipymas ir iškrypimas.

Dar baisiau kai kurie Lituanicon nariai elgiasi, persirengdami į furius, o paskui slaptuose kambariuose daro kažką, kas negražu sakyt net.

Atsivertę Lituanicon literatūrą atrasime, kad tenai pilna seksualinės propagandos, satanizmo, melo, purvo, netgi atviros šizofrenijos sklaidos. Daugelis dalyvių yra ne tik dalyvaujantys masonerijoje - jie netgi įrengė paminklą Ktului, kurį, visa laimė, nugriovė tautmielaširdės moterys ir tautmielaširdžiai vyrai, tikintys į tikrą tikėjimą, o ne į šituosva demonus.

Vienais metais Lituanikono vadeivos netgi bandė sužlugdyti Lietuvos prezidento rinkimus ir per klastą prakišti į respublikos vadovus Ktulą. Tai yra, svetimos rasės padarą! Ir visą tai jie darė, prisidengdami genderizmo bei tolerastijos demagogijomis apie tai, kad visos rasės turi būti lygios!

Lituanicon jau vyksta daugiau kaip 30 metų, nes pirmasis įvyko dar 1990 metų birželio 29 ir truko kelias dienas. Pasekmės jaučiamos iki šiol, apnuodyta lietuvybės sąmonė, visokie elfai, goblinai, troliai, gremlinai, velniai, larpai ir kiti ufonautai. Kur VSD žiūri???

Propaganda apie Lituanicon

Lituanicon - garsiausias fantastikos ir kitokių pasakų mėgėjų festivalis, esą vykstantis Lietuvoje štai jau keliasdešimt metų. Patikimi gandai sako, kad pirmas Lituanicon festivalis buvo jau 1989, t.y., anksčiau netgi, nei atsikūrė nepriklausoma Lietuva. Taigi - atseit vienas iš seniausių ir garbingiausių visos Lietuvos renginių.

Dar kai kurie tikri gandai sako, kad išties Lituanicon šaknys besą dar senesnės - iš kažkokių keistų ir, suprantama, nelegalių fantastikos mėgėjų aptarimų, Dorado gal "klubo" ir susirinkimų beigi pogrindinių būrelių, kurie vykę dar tais laikais, kai Brežnevas buvo ne tik esą gyvas, bet dar ir visai tariamai žvalus. Anais laikais būsimi Lituanicon organizuotojai platinę dar samizdat leidinius, o kartu dalinęsi ir Zenitas bei Drąsiųjų keliai serijų knygomis, vis svajodami apie tai, kaip ateivių invazija, o gal prisikėlę senovės lietuvių dvasios išžudys KGB ir komunistus, o taip Lietuvoje ir atsikurs nauja imperija nuo jūros iki jūros.

Taigi anot oficialiosios propagandos, Lituanicon – seniausias Lietuvos fantastų suvažiavimas arba konventas, kasmet sutraukiantis daugiau kaip melejoną dalyvių iš Lietuvos ir užsienio. Konferencija yra nekomercinė, organizuojama savanorystės pagrindu ir yra skirta populiarinti fantastikos žanrą Lietuvoje, supažindinti auditoriją su literatūros, kino, kompiuterinių žaidimų, populiariosios kultūros naujienomis ir fantastinėmis bei futuristinėmis idėjomis. Pirmasis Lituanicon įvyko 1990 metais Kaune, bet po kelerių metų persikėlė ir paskui jau vykdavo Vilniuje.

Išties tai prasidėjo tas Lituanicon dar anksčiau - kai 1983 metų spalio 4 dieną Vilniaus planetariume (tame senąjame, kur už Lietuvos kinoteatro) buvo surengtas pirmas fantastikos seminaras, kurį organizavo klubas Dorado. Vienok tai dar vyko pusiau legaliai, o pavadinimas buvo sugalvotas tiktai gerokai vėliau.

Tai čia, matote, niekas net nežino, kada šitas reikalas originaliai prasidėjęs. Galimai prasidėjo jis prieš 6000 metų, kai susikūrė iliuminatai.


Su Lituanicon susiję veikėjai

Čia turime paminėti, kokie asmenys su šiuo kongresu susiję, tai pasidarykite išvadas patys, čia vien satanistai, masonai, žydauja, iliuminačiai ir reptiloidai:

... Čia šitąjį sąrašą dar papildysime, vos tik surinksime nusikalstamus įrodymus apie smegenų plovimą jaunuomenei.


Dar. žr.

  • Pasakos - išties viso šito reiškinio esmė, nes visa tai išsigalvojimai
  • Fantastika - ištisas literatūros žanras apie tą patį
  • Dorado - koksai tai fantastų ir fantastikos mėgėjų klubas, bet nežinom, ar susijęs
  • Feniksas - kitas koksai tai fantastų klubas, gal irgi gali būti susijęs
  • Lituanicon internetas - https://lituanicon.lt/

O dar Lituanicon garsus tuo, kad nors tai realiai vienas iš įspūdingiausių kultūros renginių, garsinančių Lietuvą ir užsienyje, straipsnį apie jį vis ištrina kas nors iš Pedivikijos veikėjų, nes aniems kažkaip į galvas kultūriniai renginiai nesutelpa.

Nors Lituanicon egzistavo jau tada, kai Lietuvoje nebuvo dar netgi Interneto, dabartinė Vikipedija jį ištrina, nes nereikšmingas.