Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Elfai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Elfai - taigi kažkokie atvirkščiai, negu troliai, nes prieš trolius kovoja gi, vis paranojiškai pasakodami kažkokias nesąmones, esą kažkokie rusai puola. Ir dar visur jiems koloradai vaidenasi, lyg neturėtų žmonės teisės turėti nuomonę apie valdžią, kad ji bloga ir tas evrosajūzas prakeiktas, ir kad vis dėl to Putinas geriau valdytų mūsų šalį. Gi tie elfai visus šiuos akivaizdžius dalykus bukai neigia.

Aišku, kad elfų suvokime visas Mordoras yra ne kas kita, o Rusija, o tuo tarpu visokie bolševikai ar šiaip koloradai yra ne kas kita, o orkai. Tai štai ir gaunasi paskui tokie išprotėję, kovoja su kažkokiomis magijomis.

Anas kažkoksai elfas - Ričardas Savukynas užsuko žmonių persekiojimą, išvadino nesisteminę žiniasklaidą kažkokiais žodžiais ir pasmerkė anuos teisintis už tai, kad jie už teisybę kovoja.

Kažkodėl vis aplink elfus šmižinėja kažkokie šuniukai - jorkšyrų terjerai, katruos naktimis, sako, suleidžia koloradams į miegamuosius, kad staugtų ant Mėnulio, tai yra ne kas kita, kaip psichologinis teroras ir kažkoks šantažas...

Dar sako, yra labiau specializuota elfų rūšis - jorkšyrų elfai, tai anie šitais šunimis vatnikus visiškai užpjudo.


Elfų skleidžiamas šmeižtas apie teisybę

Dar paprastai tie elfai užsiunta, kai kas nors pasako teisibę - kad gi prie ruso buvo geriau. Ir pradeda tada piktai meluoti, kad tarybiniai laikai buvę esą kažkuo ne tokie. Pila purvu ant mūsų bendros praeities, ant tų laikų, kurių dėka mes ir dabar dar sugebame gyventi.

Bjauru girdėti, kai taip kažkas leidžia tokiems šnekėti, nacionalistams prakeiktiems. Štai kai buvo padori LTSR vadovybė, tai ir šalis valdoma buvo. O kai tarybų valdžia buvo sunaikinta, tai vat ir tautos išnaikinimas prasidėjo, purškia ant Lietuvos chemtreilus, o ir visokie žydomasoniai siautėja, kažkoksai Daniel Lupshitz atvažiavo komanduoti, o dar ir Rabinovičių klanas kažkoks. Šitokie ir užveisia tuos elfus.

Tais tarybiniais laikais, kai buvo tvarka ir žmonės buvo geri vieni kitiems, su tokiais elfais būtų žinoję, ką daryti. Nes prie ruso buvo geriau - tą gi visi žino. Tik dabar čia Vakarai savo propagandą skleidžia, esą kažkokie rusofašistai karus rengia ir Donbabvę su Luganda sukūrę, žmones naikina.


Elfai kovoja prieš trolius

Pasaulyje nuskambėjo, kad Lietuva pirma pradėjo su kremliaus botais kovoti, o tą daro lietuviški elfai. Parašė apie šitą dalyką krūva pasaulio žiniasklaidos.

Štai sąrašas pasižiūrėjimui, kaip visi sutartinai rašo apie tas kovas: