Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ričardas Savukynas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Nors pavardę ir pasikeitė, bet akivaizdi tautybė, ir iš lūpų, ir iš nosies, ir iš žvilgsnio matosi...

Ričardas Savukynas (pagal motinos pavardę - Ričardas Rabinovičius) - anoksai žurnaliūga pusiau, o pusiau šiaip blevyzgotojas, niekam tikęs, nusišneka kas antram LJ poste arba kai pradeda kokius nors žodžius vartot, kaip "archetipas", "naratyvas", "diskursas", "mediana", "paretas" ir panašius - tai niekas jo nesupranta, tai ir nesivargina skaityt. Turi kažkokį savo internetą apie įmonių valdymus visokius bei juodąsias technologijas, tai jau akivaizdus vertelga. Dar legendos byloja, kad ans yra vienas seniausių Lietuvos programerių...

Dar LJ buvo žinomas, kaip Rokiškis Rabinovičius, bet pažadėtosios žemės beieškodamas jis visiškai pasiklydo ir nuėjo į PoPo beigi patapo visišku popistu. Patsai visada sako, kad su Rokiškiu nieko bendra neturi... Na bet mes labai jau aiškiai matome, kad visa tai tėra jo kliedesiai.

Dar jis yra pagarsėjęs paranojikas, prieš kokį dešimtmetį bandęs sukelti įvairias masines psichozes... Galima teigti, kad bent iš dalies jam pasisekė... Ne paslaptis, kad bandymas įbauginti yra mums visiems žinomų struktūrų metodas... Tad čia susimąstymo vertas momentas...

O dar gi mūsų Ričardas kažkaip susiijęs su Atviros Lietuvos fondu...

Galgi tiksliausiai šitasai pseudointelektualas apibūdintas tikro lietuvio pasakymu, katrajam tikrai pritariam vienareikšmiškai irgi neabejotinai: "Jis yra žydvaikis. Taigi: MANOMA, KAD TAI ŽYDOMASONŲ DARBAS. O jie tai tikrai ant manęs griežia dantį. Bet tai dar ne viskas - domėjausi jo finansavimo šaltiniais. Kas paneigs, kad ne svetimų Lietuvai jėgų?"


Internetuose apie Ričardą Savukyną - Rabinovičių

Tai čia maždaug taip skaitytojai apie jįjį pasisako atvirai visai, kai jo kliedesių paskaito, tai šiaip jau daug parašo, o mes čia gal tinkamesnių citatėlių parinkom jąjam:

 • ar tau uz toki brieda pinigus moka? jei taip , nepamirsk nusipirkti vaistu ir pasigydyti , o dar geriau - emigruok !
 • savukynas-dalbajobas
 • ricardai, nusizudyk su tokiu straipsniu
 • Savukynai gal ir is Pediku klano , vienas prokuroras is Marijampoles
 • tu savikinai sutrintas zurnaliste ka tu gali garantuoti tavo garantijos tik ribose kol tau duoda tie pedofilai ant ledu
 • parasei sita straipsni, o dabar pasigydik ir eik pasportuot. Po suniuko numesto nuo tilto dar kazkaip atsiversdavau lryta, bet po sito... eina tokia spauda....
 • apgailetinas autorius.beje, ir visi jo sraipsniai, tipo, apgailetini.
 • Na, Savukynai ...is didelio rasto isejai is krasto.... pasitikrink smegeneles ar neperkaito...
 • kiek metu tam nesubrendeliui parasiusiam tokia slykscia nesamone? " Bazaras" kaip bomzu nuo stoties...
 • Autorius: Ričardas Savukynas Matosi. kad daznai drocina ir zaidzia vairaladziu zaidimus. Pedalas autorius kazkoks.
 • Is kur tox zurnalistas... arba naikonas grandine stiliaus ir proto zmogelis arba turintis kompleksu.

Tai čia galim tur būt pritarti visuotinei nuomonei, kad tokie pyderai neturėtų būti publikuojami rimtoje spaudoje, nesgi sukelia platų masių pasipiktinimą!

Rinktinės citatos apie Ričardą Savukyną - Rabinovičių

 • Negalėjau skaityti iki galo koks tupas straipsnis, aiškiai užsakytas. Tas Savukynas turėtų gydytis smegenis nes yra pagarsėjęs avantiūristas, kaip čia galima taip rašyti. Ir teiginys kad lietuvės yra labiausiai pasileidusios Europoje yra niekuo nepagrįstas, kuo įdomu tik jis remiasi taip teigdamas? Laužta daug kas iš piršto. O ir be reikalo giriasi savo ilgiu jisai, rašo kad 40 cm., labai abejočiau, čia būtų Gineso rekordų knygoje. Turėtų būti Ričardui Savukynui gėda dėl tokios rašliavos, nors jam ir 2000 litų sumokėjo. - Andrius Užkalnis apie kažkokį šūdiną Savukyno straipsnį.
 • Autorius, ko gero, stebėjo vorus, katrų patelės irgi dešimtis kartų stambesnės už patinėlius (kai kuriose rūšyse), tai ir gaunasi, kad voras - patinėlis, tiesiog tampa kaip koks makštutis ir po apvaisinimo būna suėdamas mylimosios. Dargi patielkime meilės terminiją, kai aistros apimtieji kuždasi: " Noriu tave suvalgyti" , o tai reiškia, kad traukia tik tai, kas pavojinga... - Zbygniewas Piwacijus irgi apie kažkokį Savukyno šūdstraipsnį.
 • O pil. Ričardą S. jau seniai esu užblokavęs — esama jokiomis aplinkybėmis netoleruotinų... hm, norėjau parašyti 'žmonių', bet ranka nepakyla... - Aistis Savukynas, o čia jau matomai žmogus tikrai žino, ką šneka.
 • Niekam iki tol nežinomas Savukynas iškilo ant antipaksinės, oligarchinės ir valstybininkų bangos, tai yra jų pastatytas cuckius, neturintis jokios žurnalisto vertės. Seilius, kelnėtos Miliūtės atitikmuo - kažkoks Delfi komentatorius.
 • Savukynas paskutiniu metu pasidarė grynas populistas:))Ko reikia užsakovams - jis būtinai tai įrodys - dar kažkoks Delfi komentatorius
 • Savukynas kaip ir Miliūtė - viską žino,absoliučiai viską išmano, turi atsakymą į bet kokį klausimą, niekada neklysta ir t. t. Čia psicholigai/psichiatrai galėtu atsakyti kuom tai kvepia? - irgi Delfi komentatorius, neabejotinai tiesą sako.

Nerišlūs gandai apie Ričardo Savukyno-Rabinovičiaus praeitį

 • Tu autoriau išvis apsigraibyk per daug žolės persirūkei ką tu čia pezi nesamones aš galiu 20 kartų geriau parašyt!!! Ir išvis kas rašo Kamsamolkėje žemas lygis, negėda už Maximos pinigus čia taip sklaidytis? Šūdų grėbikas, daugiau nieko. Geriau papasakok kodėl antstoliai tavo tėvų sodybą areštavo kurią tu užstatęs bankui kad gautum fiktyviu būdu paskolą ant savo firmos "plėtros"? Dabar jau dega uodega, ar ne? Prikirpo, tai dabar bandai piarą sukt? Nepavyks nei tau nei tavo draugei N.Z. kuri čia šituos dalykus organizuoja, bet ausys tai kyšo...
 • Teisybė akis bado ar ne, nes yra kas paskleidžia ir papublikuoja visą tiesą apie AFERISTINES štučkas kurias esi linkęs išdarinėti? Ir priminsiu kad tėvų sodyba nėra vienintelė tavo prisidirbta sfera, bet dar esi ir daugiau kai ko padaręs - kaip pavyzdžiui kai važinėdavai į Vokietiją tipo padėvėtų mašinų vežti o paskui būdavo visi "kupčiai" iki Lenkijos nuvežami ir eidavo pėsti, o tavo mikroautobusas "VW" dingdavo su visais jų daigtais o kai kada ir pinigais ir dokumentais kai jie išlipdavo už krūmo pasišlapinti? Juk tai yra dokumentuota. Tik vat išlindo YLA IŠ MAIŠO.
 • Tas " Savukynas" su savo straipsniais jau zakolebal. Kas turi akis, tas supranta, kad " Savukynas" (tikroji pavarde yra Sorokinas, ar tik ne to paties Abramo Moisejeviciaus Sorokino sunelis? Ambramas Moisejevicius, zydelis nuo Lvovo, vadovavo Lietuvos garso irasu studijai kur Jaunimo sode, dabart. Sereikiskiu parkas) tik ruosia dirva kazkokiam piarui. Tikslas yra sumaniai sukelti audra stiklineje, o paskui, ziurek, jau prodiusuos kokia TV programa apie storulius. Nenustebsiu, jei tai pasirodys tiesa. Kas turi akis, temato. Deja. Pernelyg daug visko perkama ir parduodama Lietuvoje, ir tame tarpe " pazintiniai" straipsniai.

Kiti panašūs veikėjai:

Savukynai

Pipedija pažįsta ir daugiau Savukynų - neabejojame, kad Jūs pažįstate dar daugiau! Todėl būkime pažįstami: