Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aistis Savukynas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Aistis Savukynas - dar neretai pavadinamas Aistis Ignas Savukynas (kiti gi teigia, kad ne Ignas, o Ignotas, kaip tasai kalvis, kur teisybės ieškojo) - menkai žinomas, bet gan besireiškiantis veikėjas. Sako, kažkoksai menininininkas, tiksliai nežinom, ką kuria, ale matyt, kad meną. Trinasi kažkur Feisbuke, kartais ir kituose internetuose, kažką "Kultūros baruose" parašinėja, o ir Pipediją paskaito, net neabejojam, kad ir šitą straipsnį apie save paskaitys, tai net jei viešai ir nesakys, tai vienareikšmiškai mus dibilais išvadins. Krikdemas, tai čia daug ką pasako apie tai, kas dedasi jo galvoje, o dar ir kažkokių rinkimų komisijų narys... Ryškus, labai ryškus pseudointelektualas. Nors vienareikšmiškai įdomus žmogus, nes kitaip ir nerašytume čia apie jį.


Įdomu

  • Būtent Aisčiui Savukynui plačiai žinomas poetas Sigitas Geda parašė eilėraštuką, tapusį sovietmečio Lietuvos populiariausia estrados daina - "Senos mašinos". Na, ta, kur "Senos mašinėlės man labai patinka, aš norėčiau būti joms už šeimininką".
  • Aisčio Savukyno tėvas - vienas iš šventųjų Lietuvos kultūrologų - Bronys Savukynas, A+A.


Aisčio I. Savukyno ryškesnės citatos

  • Klausykite, pone išsigimėli, visa kam yra ribos! Savo polinkių čia malonėkite neafišuoti ir juoba neklijuoti jų kitiems. Demonstruodamas chamizmą, manęs nepažeminsite,— pats smukote žemiau nei būtų įmanoma įsivaizduoti. (atsakydamas į anokio Dauro Dargio užuominą apie transvestitus)


Kitų asmenų atsiliepimai ir kalbos apie Aistį Savukyną

  • Nespygauk falcetu cia, a to Grazulis isgirs - gausi i per buciuokle paskui (anoks Dauras Dargis, atsakydamas į aukščiau minėtą Aisčio Savukyno pareiškimą)