Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žydomasonai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Žydomasoniai)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Jewish Freemasonry.jpg
Žydomasoniškų organizacijų struktūra simboliškai aprašoma kaip vadinamasis Kabalos gyvybės medis, kuris išties aprėpia visas žmoniją kontroliuojančias veiklos sritis

Žydomasonas - neabejotinai bet kuris, kas sėdi valdžioj ar melejonais žarstosi, ar šiaip kur nors pasireiškia.

Tai neabejona nieks, kad visa valdžia ir pinigai yra žydomasonų rankose, nes jau pagal patį apibrėžimą tai akivaizdu! Ir kas galėtų paneigti, kad tokiu atveju visa valdžia - tai ne žydomasonų sąmokslas?

Dar kartais žydomasonai siejiami su masonais ir žydais, tai čia irgi akivaizdu: jei žydas, tai reiškia, kad žydomasonas, o jei žydomasonas ir ne žydas, tai reiškia, kad masonas, vadinasi irgi žydomasonas! Tai su šita sąvoka labai patogu įrodyt, kad visur žydomasonų sąmokslas, nes visa logika iškart akivaizdi ir net įrodinėt nereikia.


Žydomasonai ir kabala

Kabala - tai slaptoji koduotė, naudojama žydomasonų, sukurta po to, kai senuosius Toros analizės metodus apibendrino Vilniaus Gaonas. Būtent jo pradėta slaptoji judaistinė organizacija tapo pagrindu visam pasauliniam žydomasonų judėjimui po kelių šimtmečių.

Todėl šiuolaikinė kabala - tai ne tik smegenų plovimo įrankis, bet ir slaptas semantinis kodas, nes vadinamasis gyvybės medis iš kabalos - tėra ne kas kita, o kunda-lakunda tipo struktūra, skirta tekstams koduoti.

Ir šis kodavimas yra toksai atviras, kad kai žydomasonai kalba apie gėrį visuomenei, tai gėris reiškia pinigus, gaunamus žydomasonų, o visuomenė - vergus. Taip ir susivarto visa šita kabala, taip kad kiekvienas galvoja, ką tik nori, tokia vat semiotika.


Istorinės sąsajos ir kiti žydomasonų ryšiai

Savo išgrynintame pavidale žydomasonų sąmokslas susiformavo tiktai XIX amžiuje, iki tol gi tuo tarpu veikė įvairios kelios kitos masonų organizacijos, tarp kurių žymiausi - frankomasonai, kilę dar iš tamplierių ordino. Tikrieji žydomasonai ėmė rastis tik tada, kai Vilniaus Gaonas sukūrė naująją Kabalą ir apjungė Vilniaus rabinato vadovybę su vietiniais frankomasonų filialais.

Žydomasonai, kaip ir kitos slaptą valdžią įvedančios grupuotės, priklauso iliuminatams. Lietuvoje šituos matyt atstovauja Rabinovičių klanas.