Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kunda-lakunda

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai toks Kunda-lakunda banginis čia yra, o jis čia gali reikšti bet kokią kunda-lakundą
O čia kiek kitokia Kunda-lakunda

Kunda-lakunda - tai toks semiotinis fenomenas, kai:

- dvi nepriklausomos Tiuringo mašinos sugeba viena kitai siųsti informaciją ir ją interpretuoti, tai yra dekoduoti, skirtingai; tuo pačiu ryšio seansas palaikomas ten kažkiek laiko, o tos Tiuringo mašinos neturi galimybės ir tikriausiai neidentifikuoja to fakto, jog informaciją interpretuoja skirtingai, o klaidų aptikimo algoritmai klaidų neaptinka, nes:

- egzistuoja ženklų ir prasmių sistema buktai koks tai nešantysis semiotinis paketas ar tai tašė, sugebantis pernešti užkoduotą informaciją ar tai kažkaip panašiai; tai kadangi tas paketas yra tos informacijos meta informacija, tadangi klaidų aptikimo algoritmai nesugeba analizuoti savęs meta informacijos, tadangi tie algoritmai tų paketų neaprašo, todėl va ta prasmių sistema kaip ir talpinanti savyje tą visą turinį kartu su visais klaidų aptikimo algoritmais nesuteikia prielaidų savęs analizuoti.

Tai va tas visas dalykas, kai yra lygtai tokie atskaitos taškai - sistema. Tokie savotiški griaučiai, ant kurių laikosi visi tie medūzų snargliai beribiame entropijos vandenyne.


Kunda-lakunda atvejai

Tiuringo mašinų ryšio sesijose šis fenomenas griežtesnis ir išsilaiko daug-maž toks pats ilgesnį laiko tarpą. Na, o įvairesni ir tarpusavyje susikertantys ar lygiagrečiai prasilenkiantys kunda-lakunda atvejai pasitaiko bendraujant ne kokioms nors Tiuringo mašinoms, o žmonėms. Pavyzdžiui tokia ryšio sesija tarp dviejų žmonių:

- Kiek tu ten gavai?

- 10!

- Oho kiek daug.

- Normaliai.


Ši sesija gali tapti paprasčiausiu skirtingų lygiagrečių kunda-lakundų atveju. Nes klausiantysis klausia kiek gavo už šviežias bulves, o atsakantysis atsako kiek gavo iš fizinio lavinimo.

Kaip ir visos kitos semiotinės nesąmonės, taip ir šita visa Kunda-lakunda yra xuinia ir kliedesiai. Todėl, kad jeigu imi galvoti apie visokias sistemas ir tada meta-sistemas, o dar tada meta-meta-sistemas ir taip toliau, tai tada gali paaiškėti, kad visa ta kunda-lakunda, kur atrodo kaip kunda-lakunda gali būti visai net ir ne kunda-lakunda, o tiesiog koks nors chaosas. Gali paaiškėti, kad kažkurioj meta-meta...meta-sistemoje esanti kunda-lakunda kuria tarp šviežių bulvių ir fizinio lavinimo daugiau ryšio, nei tarp bulvių ir daržo, ar pažymio ir mokyklos.

Entropija mūsų Visatoje didėja. Tai čia dar visai neaišku ar ta entropija kada nors mažėjo, nes gal ji ėmė didėti iš karto kai tik atsirado. Bet yra įtarimų, jog kunda-lakunda yra savotiškas entropijos eksceptas informacijai irba jos perdavimo būdams. Eksceptas, nes entropija yra tai, kas normalu, žvelgiant iš Visatos perspektyvos.

Tai čia buitiškai, jei išaiškintumėm viską, tai pasakytumėm, kad jeigu kur susidūrėte su kokia nors visiška kunda-lakunda sandūra ar lygiagretumu, tai patikrinkite kaip ten reikalai su entropija. Tai yra, ar nereikia kur jos sumažinti, nes jos nesumažinus, tai visai gali būti, kad nieko jums su tom kunda-lakundom nepavyks ir viskas virs tiesiog chaosu. Nes informacijos kodavimas, perdavimas ir dekodavimas vykdomas tam, kad chaoso būtų kaip galima mažiau, bet kad ta entropija vis visur išlenda, tai dėl to ir sunku tarp tų kudna-lakundų susigaudyti, nes kas gi kitas kaltas, kad niekaip nesusišnekam?

Sąmokslo teorijos iš Kunda-lakunda perspektyvos

Bet štai lygiagrečių meta-sistemų kunda-lakunda atvejai gali tapti kur kas sudėtingesniais, o kitais kartais net ir dirbtiniais - pvz. naudojant propagandą. Sudėtingesniais dirbtiniais atvejais naudojama ženklų ir prasmių sistema. Ta sistema įdiegiama ir vėliau gali būti naudojama informacijos perdavimui kokiais tai multi-diskursais, o informacijos nešiotojai su instaliuota ženklų ir prasmių sistema nesugeba detektuoti to.

Dar visai paranki visokioms propagandoms yra kunda-lakunda savybė plisti ir savaime instaliuotis tarsi koks semiotinis virusas.

Čia, vėlgi, jei jums kyla noras pašalinti semiotinį virusą, tai galioja tasai patsai neabejotinai veiksnus metodas, tai yra mažinti entropiją.