Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Diskursas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


Diskursas - tai vienas iš tų nesąmoningų pistažodžių, kuriais švaistosi kai kurie nenormalūs, kurie visokią semiotiką skleidžia. O ir kiti nenormalūs irgi labai švaistosi, nes niekas nežino, ką tai reiškia.

Patys semiotikai aiškina, kad diskursas - tai kažkoksai prasminis procesas, kuris kuria naratyvą ar kažką tai tokio. Ir žodžiu, diskursas - tai kaip kažkokia programa, kuri veikia ir kažką daro, taip kad susidaro smegenų veikla, kuri kažką prikuria.

Gi nuostabu yra tas, kad kai paklausi kokio nors semiotiko apie tai, kuo diskursas skiriasi nuo paradigmos, tai ima labai nerišliai šnekėt, kad paradigma kažkaip yra tasai dalykas, kuriame diskursas egzistuoja ir atsiranda ir paradigma turi kažkokį ją atitinkantį diskursą, o diskursas paradigmą, bet skirtumo taip ir nepasako aiškaus. O kai paklausi, kuo skiriasi diskursas nuo naratyvo, tai irgi ima nerišliai šnekėt, kad naratyvai visokie būna ir jie išties ir sukelt gali diskursą, ir iš diskurso kyla, ir tą diskursą atspindi kažkaip, o koksai skirtumas - tai irgi nepasako aiškiai.

Taip kad čia turime dabar imti ir užtikrintai pasakyti, kad visa tai yra smegenų plovimas.