Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Logika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Logika - tai tas beprasmių taisyklių rinkinys, kuris nieko bendro neturi su gyvenimu. Tą jums kiekvienas humanitaras patvirtins, o ir šiaip gyvenimiška patirtis čia akivaizdi: kur gi logika, kad dirbi, dirbi ir nieko neuždirbi? Arba kur gi logika, kad kažkodėl emigrantai gyvena geriau? Arba kur išvis kokia nors logika, kad valdžia, kuri iš visų vagia, paskui dar ir išrenkama į valdžią?

Čia jums tiesiai pasakysim: logikos nėra ir viskas, o ją tik išsigalvoję tiksliukai paprasčiausiai kliedi ir nusišneka, nes čia visiškai šizofrenija su kažkokiomis paranoidinėmis idėjomis apie tai, kad visas pasaulis utri kažkokią ten tvarką ir paklūsta kažkokiems jų išsigalvotiems dėsniams.

Pasibjaurėjimą keliantis reiškinys, kad logiką, matematiką ir kitus akivaizdžius pseudomokslus netgi dėsto kai kuriose aukštosiose mokyklose, ypač dar visokiems kompiuterastams, kurie paskui užsiima tiktai tuo, kad paprasčiausiai vagia pinigus iš žmonių, įsilauždami į visokius bankus ar šiaip apgaudinėdami piramidinėse schemose bei kitais negražiais metodais.

Kur čia logika, paaiškinkit?