Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rokiškis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai čia ta garsioji ligoninė, kur pavojingi psichai iš visos Lietuvos suvežami ir laikomi

Rokiškis - nuostabus miestukas, įsikūręs dar vėlyvaisiais viduramžiais, tikrai vienas gražiausių Lietuvoj, turi iščiustytą senamiestį, pilną gražiai restauruotų pastatų, nuostabų dvarą ir aišku, psichiatrinę ligoninę. Tai daugel durnelių galvoja, kad tik šita ligonine Rokiškis ir garsus. Tai čia Pipedija rekomenduoja patiems nuvykti į ten ir pažiūrėt!

Dar yra toksai Rokiškis Rabinovičius, bet tasai su tikru Rokiškiu neturi nieko bendra[1], todėl geriau nepainioti.


Rokiškio psichiatrinė ligoninė

Tai jau Rokiškio durnynas, įkurtas kaip tik tais laikais, kai SSRS suklestėjo baudžiamoji psichiatrija - tikrai neabejotinai garsus visoj Lietuvoj, šlove gal net lyginasi su Nauja Vilnia! Garsus dar ir tuo, kad jame jau senokai laikomi visi pavojingi psichai - ar ten žmogžudžiai, ar šiaip ištyrimui pasiųsti, tai juosius nuolat saugo 30 Ekskomisarų biuro apsaugininkų, kurie visą teritoriją stebi. O bet visvien, buvę kažkada atvejų, kai psichai pabėgdavo (prisiminkime tūlą Romą Zamolskį), mat apsauga ne kaip kalėjime buvo, o kažkiek silpnesnė... Tai dabar jau tą apsaugą sutvarkė, kad nepabėgtų nieks.

Kita vertus, taigi dauguma tų psichų tiek pripumpuoti visokiais neuroleptikais, kad ir saugot jų beveik nereikia, o jei ir pabėgtų - tokį lunatiką ir vaikas atgal parvestų, nes gi užterapinti iki tokio lygio, kad ne tik artimųjų neatpažįsta, o net ir stulpo nuo medžio atskirt negalėtų. Pamatytumėt, kaip toks pavojingas nusikaltėlis eina į tualetą ligoninės koridoriumi, ir po 5 žingsnių užsnūsta, sukniumba ir prisimyža į kelnes - vienas juokas!

O tai šiaip ten ta ligoninė tai aišku tvarką kaip reikiant užlaiko, kaliniai prašosi į kalėjimą perkeliami nuolat, bet tai dažniausiai jiems neišdega. Stebina tik, kad iki šiol gi yra tokių durnų, kurie galvoja, kad durnyne bus geriau ir dėl to į ten pakliūna...

O šiaip tai Rokiškio psichiatrijos klinika - įdomi tokia įstaiga, nes nors ir gydo nusikaltėlius visokius, katriems labai "humanistų" metodikos tiktų gal, tai tam jie turi elektrokonvulsinės terapijos įrangą, katra labai džiaugiasi ir prieš metus kokius labai gyrėsi vietiniams laikraščiams, kokia tai gera metodika, kaip plačiai JAV naudojama ir kaip neturi jokių ten pašalinių poveikių ar panašiai. Tai čia matomai galima įtarti, kad su šitom terapijom galgi gydo, ką papuola...

Užtat kažkokiu paradoksaliu būdu šioji pati klinika vykdo šiaip paprastų psichų integracijos į visuomenę programą, tai tiesa, kažkada žurnalistai skundėsi, kad jiems taip ir neparodė, ką ten jie vykdo ir integruoja, bet užtat prisigyrė kaip reikalas. O dar vadovybė tos ligoninės skelbėsi, kad pas juos lankėsi netgi Adamkus, tai jam pasirodo, nei vieno ligonio taip ir neparodė, tik patalpas kažkaip pademonstravo, bet čia šiaip klausimas mums didelis, kodėl gi jį paleido, neišgydę?


Skaitytojai mums rašo

Šaipytis iš psichiatrijos ligoninės yra tolygu šaipytis iš onkologijos ligoninės. Ranka nekyla? O kuo ligoniai kitokie? Šiaip būtų gerai, kad išvis ištrintumėt tą dalį apie ligoninę, arba juokaukite korektiškai.
Pipedija atsako: bet kokia ligoninė tėra pastatas, kur vykdoma įvairi veikla[2][3][4]. O apie psichiatrijos būklę ir prioritetus Lietuvoje jums geriau būtų pakalbėti su tais, kas susipažinę[5]. Kad ir su Karile Levickaite, Dainiumi Pūru, Robertu Povilaičiu, Egle Šumskiene ar kitais, išmanančiais reikalą, nes tie žmonės ne humoristai ir šaržuotojai, o labai rimti specialistai. Tuo tarpu Pipedija jau nujaučia apie kalbas apie vargšus gydytojus, kuriuos įvairiose ligoninėse terorizuoja pacientai[6][7] ir kaip dėl pacientų saugumo reikia aukštinti tvoras, daryti jiems atpalaiduojančias ECT procedūras ir jų pačių gerovei vystyti juos į tramdomuosius marškinius. O jau klausimo apie tai, kokiu būdu informacinis procesas, vadinamas mąstymu, kažkieno pradedamas vadinti fiziologiniu, kitaip tariant - liga, tai jau neuždavinėsim čia jums. Ir tikrai jūsų neklausim, kaip čia jums taip gaunasi suprasti, kad psichiatrijos problemų šaržavimai virsta šaipymusi iš esą pacientų. Mums kaščenitai sako, kad tai vangiosios šizofrenijos simptomas.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.