Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Justinas Žilinskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Justinas Žilinskas - ne, ne Maumaz, nes jei kas taip pavadina, tai pasipiktina, nes negalima gi painioti žmogaus su personažu. Labiausiai žinomas dėl savo ilgai visur švytėjusios ir netgi priežodžiu ar tai patarle tapusios tolerancijos, kai sutoleruodavo visiškus avigalvius ir taip neatkreipdavo dėmesio į blogį, nes kaip ten sako - "vaikai, gyvenkime draugiškai".

Vienok kažkuriuo metu Justinas Žilinskas atsipeikėjo ir ėmė siuntinėti žmones velniop, ypačiai visokius su pasyvia agresija, ir ypačiai visokius kurie visus užpisa. Taigi, neretas jau sako, kad Justinas Žilinskas pasidarė panašus į Andrių Užkalnį, nes kartais netgi ir nusikeikia, ir tie keiksmažodžiai nebūna koksai nors nekaltas rupūs miltai, o būna pilnavertis rusiškas matas.

Taigi, Justinas Žilinskas dabar savas bičas, nes kokiam nors durniui gali kelio neduoti, o duoti vietoje to per nosį. Kas galėjo patikėti tuo vos prieš keletą metų?

O bendrai tai Lietuvoje Justinas Žilinskas yra žinomas dėl dviejų priežasčių:

  • Jis yra žinomiausias ir garsiausias blogosferos, o paskui ir bendrai internetų teisės ekspertas, ir visi puikiai supranta, kad jis yra būsimasis Konstitucinio teismo pirmininkas.
  • Jis parašė kokią tai knygelę vaikams apie trolius mumius, kurie gyvena kažkokioje pelkėje ir ėda dumblą, o paskui dar parašė vyresniems paaugliams skirtą tęsinį apie tai, kaip tie troliai mumiai susidėjo su KGB ir prisidarė kartu vaikų


Dar žr.

Dar kažkiek dalykų, galimai kaip nors susijusių su Justinu Žilinsku:

  • Maumaz - čia gal nesusijęs, nieko bendro neturi, bet tiesiog šiaip paliekame
  • Dorado - kažkoksai tai fantastikos klubas
  • Lituanicon - žymus visokių fantazijų festivalis