Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Keiksmažodžiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Aišku, būna atvejų, kai paprastai žmogui nepaaiškinsi, kad keiktis negerai, tai čia labai padeda psichoterapija, kuri sukuria sąlyginį refleksą, tai žmogus nustoja keiktis tada

Keiksmažodžiai būna labai skirtingi. Pavyzdžiui, koks nors mažvaikis, atėjęs į Pipediją, ima rašinėti visokius ten naxuj ir panašius žodžius, greitai sulaukdamas klausimo - mielasai, o kiek jums metukų?

Gi tuo tarpu gi labiau patyrę asmenys žino, kad lietuviški keiksmai daugel kartų stipresni už visokias svetimybes, taip kad ir Pipedija čia tokių yra surašiusi ne vieną ir ne du, betgi idantinai kultūra būtų išlaikyta, tai jumei teks tuos keiksmus patiems susirasti, nes gerai jie užslėpti, o kam nereikia, tai tam ir nereikia jųjų žinot.

Taip vat ir šitą straipsnį gi kai sukūrė kažkoks maliafka, tai jau aišku, kad prirašė savo skurdaus mažametiško žodyno atsargas - viso gal kokius 5 ar 6 rusiškos kilmės keiksmelius, tai už tatai matomai gal ir baną gaus.

O pati Pipedija visiems čia primena, kad yra oficialus "No Cussing Club" narys ir atstovas Lietuvai, tai dabar čia turėkite tatai omeny - nesikeikime, ba dar maža ką kas pagalvos!

Dar turime pridėti, kad visi tie keiksmažodžiai - tai koprolalija, kitaip tariant, kažkokia tai psichikos liga ar išvis Tureto sindromas.