Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Klausimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kiekvieną kartą, kai tu užduodi buką klausimą, dievas nužudo kačiuką, o jei tas klausimas užduotas Pipedijai, tai šioji atsako klausimu "Mielasai, o kiek tau metukų?"

Klausimai daugelį vargina, o ypač, kai jie per protingi, kad galėtumėte į juos atsakyti. Taip kad štai jums Pipedija ir pateikia čia jums visą klausimų kalsifikaciją: tai klausimai, į kuriuos yra atsakymas ir klausimai, į kuriuos nėra atsakymas. Todėl ir darom išvadą, kad tie klausimai tesiskiria tarpusavy tuo, kad atsakymas yra arba nėra, taip kad tikrai tėra tik vienas klausimas: būtis ar nebūtis, o jau kaip Šliogeris tartų gal būt, tai Niekis ir Būkis.

Taip kad kai klausimas yra su atsakymu, tai čia yra Būkis, gi kai be atsakymo - tai Niekis.

O dar čia ir pati Pipedija yra visokių klausimų prirašinėjusi, kaip tai andai štai visokių galite surasti klausimų su atsakymais netgi, kurie yra kategorijoje apie klausimus.

Dar būna, kad žmonės kartais užduoda ir kvailus klausimus. O kartais būna, kad parašo ir kokius nors atsakymus. Kai kada tie atsakymai būna, kad ir prasmę turi:

Klausimas yra toks durnas dalykas kuris "šauna" gezo galvoje. Kartais tai būna: -ė, turi parukyt bl? arba -ė, kiek valandų ir t.t.

O dar būna kad pasitaiko kur nors ir retorinis klausimas, kur skiriasi nuo šitos mūsų pateiktos klasifikacijos, nes jam nei atsakymo nereikia...

Gi bet dažniausiai žmonės užduoda klausimą tik vieną: kur gauti pinigų?, o paskui ieško ant Google atsakymų visokių, pakolei suranda atsakymą į klausimą, kuris svarbesnis už klausimą, kuris klausia, koks yra atsakymas į svarbiausią gyvenimo, Visatos ir visko klausimą. Tai čia išsyk Pipedija jums sako: imkit Pipedijos kreditą.