Ar galima susitaikyti su absurdu?

Ar galima susitaikyti su absurdu? - tai čia irgi filosofinis klausimas: ar absurdas yra absurdiškas, ar tik absurdiškas jo nesuvokimas? Ir ar susitaikymas reiškia kovą, o gal visgi kova su absurdu - tai to absurdo pripažinimas ir įtvirtinimas?

Tai čia Pipedija siūlo genialią išeitį: tapkime absurdu patys ir nereiks su juo taikytis ane kovoti!