Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Personažas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Personažas - taigi išgalvotas ir per hipnotransliatorių sutransliuotas vaizdinys, o potencialiai - netgi ir haliucinacija, katra pretenduoja į tai, kad jis yra, nors išties gi jo visai ir nėra - nes internete nėra žmonių. Pagrindinis personažų skiriamasis bruožas - jų vienatiškumas, unikalumas ir nedaugybiškumas - tuo jie ir skiriasi nuo tipažų.

Išties gi tyrimai rodo, kad visi personažai tėra botai, manomai valdomi iš Matricos. Tiesą sakant, įtariame, kad ir jūs esate tiesiog informaciją renkantis, indeksuojantis ir interpretuojantis botas.

Pipedijai žinomi personažai

Pipedija žino daug visokių personažų. Kai kurie iš jų gana garsūs, nors kai kurie kiti yra žinomi gal ir mažiau. Kai kurie personažai yra pavieniai, bet kiti žinomi ištisomis grupėmis. Kai kurie yra iš filmų, o kiti - iš realybės. Vieni simbolizuoja smagumą, protą ir gražumą, o tuo tarpu kiti - panašūs į visiškas atmatas. Taigi, kaip tikrovėje, taip ir vaizduotėje - pesonažai būna patys įvairiausi, kokius tik galima sugalvoti:

Ir, aišku, be šių ryškesnių personažų, yra ir daugybė daugybė kitų visokių. Tai prašome pažindintis ir ilgainiui gal apsiprasti.