Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kunigas Žudikas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kunigas Žudikas skrenda į miestą žudyti žmonių su savo deltaplanu
Žudynėms pasitelkiami įvairiausi būdai, netgi gatvių bombardavimas gyvais arkliais bei karvėmis iš kilometrinio aukščio

Kunigas Žudikas - plačiai žinomas liaudies tautosakos veikėjas. Šių eilučių autorius neatsimena, nei kas, nei kada jį sukūrė. Buvo anasai kunigas plačiai žinomu Internetuose dar tada, kai apie jį veik niekas nežinojo. Vėliau numigravo ir į Miglės pasakas, kur pavadintas buvo Juoduoju Kunigu. Tiksliai nežinom, kas tapo šiojo veikėjo prototipu, o ir nei vienos istorijos neatsimenam. Būtų gerai, jei papasakotumėt.

Sako, kad kartais tamsią naktį pasirodo kunigas Žudikas, katras visus žudo. O dar yra ir Baltasis Kunigas, katras irgi visus žudo. Tai Juodasis Kunigas žudo visus, kas meldžiasi Baltąjam Kunigui, o Baltasis Kunigas žudo visus, kas meldžiasi Juodąjam Kunigui. Taip ir vyksta blogio kova prieš gėrį, o gėrio kova prieš blogį.

Tai dar neturime ir įrodymų, kad išties Baltasis Kunigas ir Juodasis Kunigas yra skirtingi asmenys, nes jų vienu metu niekas nematė, tai čia yra ir daug įtarimų, kad išties tai ir yra vienas ir tasai pats Kunigas Žudikas, tsakant, kuris visus žudo. Tai daugelis sako, kad dažniausiai Kunigas Žudikas atskrenda tyliai savo deltaplanu ir visus nužudo.