Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ineta Bukinovaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Ineta Bukinovaitė - toksai akauntas iš FB, daugiau žinomas visai kitu vardu, kaip kitas personažas - Ipolitas Stonys. Tai būna įdomu kartais paklausti, kai Ipolitas Stonys kur pakomentuoja - "o kodėl šiandien neapsimetinėjate moterimi?"

Kaip ir Ipolitas Stonys, taip ir Ineta Bukinovaitė vaizduoja kažkokius protingus žmones, kovojančius prieš valdžią ir vis atskleidžiančius, kad valdžioje vieni vagys. Vienok tai neatrodo labai įtikinamai, nes ponios Inetos kalba neretai būna gana nerišli. Negeranoriai todėl sako, kad čia yra kokia tai šizofrenija, bet mes šitą neigiame, nes diagnozės negali būti skelbiamos viešai.

Visiems būna malonu, kai ateina ponia Ineta Bukinovaitė, nes tai reiškia, kad esi įvertintas, kaip didelės įtakos žmogus.

Netiesa, kad Ineta Bukinovaitė yra Nida Vasiliauskaitė. Tai nesusiję asmenys, net jei jums ir atrodo, kad matote panašumų.


Dar žr.