Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ipolitas Stonys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kaip kartą žiniasklaida rašė, koksai tai Ipolitas Stonys visgi iš tikrųjų egzistuoja

Ipolitas Stonys - toksai akauntas, o gal ir žmogus, neretai aptinkamas FB, prie visokių karštesnių temų vis varantis, kaip ten kažkas negerai, valdžia meluoja ir taip toliau. Dar žinomas ir kitu akauntu - kaip Ineta Bukinovaitė.

Skirtingai nuo daugelio kitų akauntų, nėra fake account, kaip nėra ir piktybinis kremlinas, o greičiau jau kažkokiose teorijose pasimetęs ir realybę pametęs žmogus. Kai kurie sako, kad čia schizofrenija, bet išties tai mes viską neigiame, nes negalima jokių diagnozių niekam skelbt.

Ar tikrai Ipolitas Stonys nėra feikinis akauntas? Panašu, kad tikrai, nes paieškoję internetuose, atradom bent jau tokį tikrą faktą, kad kažkoksai Ipolitas Stonys kartą 2009 metų balandį buvo sulaikytas visai nemenkai girtas prie vairo, su 1,54 promilės[1]. Tai matomai, kad jei ir ne šitas, tai kažkoksai kitas Ipolitas Stonys visgi egzistuoja.


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.