Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Diagnozė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Diagnozė - tai kai gydytojas pasako, nuo ko pacientas numirs. Galutinę ir tiksliausią diagnozę visada pasako gydytojas patoanatomas. O kol nepasako, tai išties būna ne diagnozės, o tiktai visokios spėlionės. Pipedija gi, kaip žinia, yra trenkta, tai ir diagnozės čia visos yra išimtinai su visokiomis psichikos ligomis susijusios.

Kadangi Pipedija yra skirta visokiems durniams, kurie nesąmones daro, tai ir diagnozes irgi padėsime nusistatyti. Nes dėl visko jums padedame. Aišku, kai sau patys kažką susidiagnozuosite, tai jau bus prastai, nes paprastai paaiškėja, kad kai pacientas sau kažką diagnozuojasi pats, tai aiški hipochondrija, o kartais - netgi koks nors Miunhauzeno sindromas.

Diagnozuojant visas psichikos ligas ir sutrikimus, būtina įsisąmoninti, kad absurdiška vakarietiškų psichiatrų taikoma praktika, kai laikoma, jog pacientas turi sutrikimą, tik jei yra rimti nenuginčijami įrodymai ir tie įrodymai yra tęstiniai - tai visiška nesąmonė. Puikiai žinoma, kad pacientai visada užsiima disimuliacija, pervertina savo būklę ir kuo liga sunkesnė, tuo viskas prasčiau. Todėl diagnozuojant, būtina turėti omenyje, kad jau pirminiai, nežymūs sutrikimai - tai stiprus ir aiškus ligos požymis.

Pradinėse, latentinėse stadijose, visi sutrikimai ir ligos pasižymi neišvystyta simptomatika, pvz., vietoje kliedesių pacientą kamuoja noras galvoti apie praktinės reikšmės neturinčius dalykus ar teoretizavimai, nuotaikos sutrikimai pasireiškia dar tik nežymiais nuotaikos svyravimais paros, savaitės ar mėnesio bėgyje, jautrumu įvairiems įvykiams. Vietoje haliucinacijų pacientą kamuoja įvairūs sapnai, iliuzijos. Dėl to, diagnozuojant teisingai, pagal Akademiko Snežnevskio mokymą, reikia remtis kad ir menkiausiais galimų nuokrypių požymiais.