Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Donalda Vasiliauskaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Šizoidiniu ordenu už tai kad šizofrenija apkrėtėt juntamą kiekį
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

Negi jie nori mane tokią pamatyti???

Pipedija arba Donalda Vasiliauskaitė - iš kur jie sužinojo mano pavardę ir vardą??? Iš kur??? Aš taip slėpiausi ir stengiausi, kad niekas manęs neatpažintų??? Kodėl superstas Gūglas jiems atskleidė??? Tai šlykštu, tai pasibaisėtina, tie anonimai viską apie mane žino, jie atrado mane net Pipedijoje...

Ir aš nesu Nida Vasiliauskaitė bei nieko su tuo neturiu bendra!!!

Upd. ne kas kitas, o Google Plus užbanino mano Pipedijos akauntą ir privertė įsirašyti čionais bei tenais tikruoju vardu bei pavarde. Tad ir nuo šiol manęs jau nesurasite kaip Pipedijos tenai, o teks ieškoti Donaldos Vasiliauskaitės, nes tokia štai negerovė gaunasi...


Donalda Vasiliauskaitė ir Pipedija

Kaip sako istorija, kartą Donalda Vasiliauskaitė įsidarbino kažkokiame UAB, kaip paaiškėjo - Pipedijoje. Ėmė straipsnius rašyti, bet kad tie straipsniai buvo neįdomūs, kaip Pedivikijoje, tai kažkokia vadovybė ėmė jai į cukrų berti LSD, kad toji išprotėtų. Straipsniai pasidarė įdomūs, bet Donalda Vasiliauskaitė pakliuvo į durnyną, kur buvo intensyviai gydoma elektros šoku ir visokiais neuroleptikais, kol galų gale užsėdo ant ciklodolo ir tapo visiškai degradavusia ir išprotėjusia boba.

Pabėgusi iš durnyno, Donalda Vasiliauskaitė gana ilgai klaidžiojo kur papuola, užsiimdinėjo vagystėmis ir alkoholizmu, bomžavo, tačiau po truputį grįžo į normalesnę būseną, kur jau vietoje nerišlių veblenimų bei atsitiktinių raidžių kratinių ėmė rašinėti savo Feisbuke kažką rišlesnio.

Dabar Donalda Vasiliauskaitė rašinėja kliedesius apie tai, kaip visus valdo psichotronai, žalias lazeris išdegina smegenis, GMO skleidžia reptilijanų genus ir taip toliau, o kartu visiems pasakoja, kad Putinas visus išgelbės, o taip pat kad prie ruso buvo geriau, nes tada ji galėjo vogti neribotai.

Dar gandas sako, kad jaunoje jaunystėje Donalda Vasiliauskaitė turėjo didelę meilę - kažkokią moterį, kuri jos nenorėjo, susirado gal kitą moterį, o gal netgi ir vyrą. Tai iš piktumo Donalda ją kažkaip nužudė ir pakasė po krūmu, o paskui už tai turėjo atsėdėti kokioje tai moterų kolonijoje ar netgi ir visai tikrame kalėjime.


Dar žr.