Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Asilas raudonais batais

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ieškojome internetuose nuotraukos, kur būtų asilas su raudonais batais, tačiau radome tik nuotrauką, kur arklys su lastais kažkokiame pliaže.

Asilas raudonais batais - toksai plačiai pagarsėjęs personažas, apie kurį Lietuva sužinojo, kai vyko Pakso skandalas. Mat gi per vieną Konstitucinio teismo posėdį koksai tai Pakso advokatas Gediminas Baublys pradėjo pasakoti apie kokį tai asilą, kuris atėjo kažkur su raudonais ar tai pusbačiais, ar tai batais ir kažką ten daro[1].

Tiesą sakant, gal tenai joksai asilas figūravo kaip tai kitaip, nes dar apie kažkokį kaimą buvo pasakojama, į kurį kažkoks asilas atėjo, todėl visas kaimas kaltas ar tai nekaltas, bet aiškus faktas, kad apie kažkokį asilą paskui daugelis kalbėjo. Dar buvo aiškinama, kad kadangi asilas atėjo su raudonais pusbačiais, tai reiškia, kad atėjo ne su baltais pusbačiais, o todėl sąmoningai leido suprasti, kad atėjo su raudonais pusbačiais ar tai batais.

Tai galgi niekas nesuprato, kas čia per batai, ir mažai kas suprato, ką čia išvis tasai advokatas nori pasakyti, bet daugelis susiejo, kad galimai čia gal advokatas pasakoja apie savo ginamą Rolandą Paksą. Tai paskui buvo žmonių, kurie taip ir pagalvojo, kad čia gal Rolandas Paksas yra koksai tai asilas, o jei ir ne asilas, tai visvien kažkoks asilas kaip tai į šitą bylą įsipainiojo. Tai visiems čia jau buvo daug juoko, kad netgi advokatas šitaip Rolandą Paksą lygina :D

O istorija gi buvo tokia, kad išlindo Borisovo skandalas, per kurį ir gavosi šitas nagrinėjimas, tai per šitą nagrinėjimą buvo aiškinamasi, kaip tenai Rolandas Paksas davė ar nedavė suprasti Jurijui Borisovui apie tai, kad jį seka VSD, nes toksai išdavimas - tai reiškia valstybės priesaikos sulaužymą ir valstybės paslapties išdavimą sekamam asmeniui.

Tai mes čia turim pasakyti, kad Asilas Raudonais Batais ganėtinai smarkiai įsistrigo į vaidmenį ir iki šiolei dar laikas nuo laiko prisimenamas, kaip reto juokingumo argumentacinis kliedesys, kai bandoma ką nors išteisinti, palyginant su asilu.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.