Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Borisovo skandalas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Borisovo skandalas - tai tas, per kurį išlindus visokiai informacijai, galų gale paskui buvo iš prezidentų nuverstas Rolandas Paksas. Vėlesniais laikais Borisovo skandalas tapo žinomas, kaip vieno bendro, didesnio - Pakso skandalo sudedamoji dalis.

Borisovo skandalas prasidėjo po to, kai iš kažkur išlindo neaiški informacija, kad anoksai verslininkas Jurijus Borisovas kaip tai grasina šviežiai iškeptam prezidentui Rolandui Paksui, kad šis vykdytų kažkokius neaiškius pažadus, kuriuos kaip tai davęs. Ir kad jei nevykdys tų pažadų, tai bus blogai jam ir kad prezidentas pasidarys politinis lavonas.

Tai po šitų reikalų kokia tai teisėsauga padarė kokias tai kratas pas Borisovą viloje ir atrado kažkokius keistus dokumentus iš Almax firmos. Pagal tuos dokumentus išaiškėjo, kad buvo vykdomas masinis Lietuvos politikų diskreditavimo ir apšmeižinėjimo planas tam, kad Rolandas Paksas taptų prezidentu.

Visas skandalas baigėsi tuo, kad Jurijus Borisovas įtaką prarado, bet užtat pradėjo lįsti dar ir dar naujos medžiagos apie Rolandą Paksą, o galų gale šis buvo nuverstas ir išties pavirto į politinį lavoną, kaip Borisovas ir žadėjo.

Dar žr.