Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jurijus Borisovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Jurijus Borisovas

Jurijus Borisovas arba Jurij Borisov (rus. Юрий Борисов) - anoksai verslininkas, katras manomai gal Paksą šantažavo, dėl ko kilo toksai Borisovo skandalas, o per jį išlindo ir tokia Almax firma, o dar paskui gavosi, kad ir Rolandas Paksas nustojo būti prezidentu...

Gandai visokie

Tai daug apie jį prikalbėta, bet čia šiaip gi pamintijimui jūsų: sklando gandai, kad dar vėlyvuoju sovietmečiu tapęs sėkmingu kooperatorium ir verslinyku, šisai susižavėjo mažos lietuvių tautos laisvės idėja, tad nusipirkęs nuosavą jachtą, plaukiojo ja į užsienį ir į ten vežiojo visokius vietinius Sąjūdžio leidinius bei žinias apie kovą dėl nepriklausomybės. Tas pats Jurijus Borisovas vėliau per blokadą vežė į Lietuvą kontrabanda pašto ženklus lietuviškus, kad galima būtų sovietiniais nesinaudot, o dar sako ir slapta užsienio diplomatiją mums kūrė bei iš savo pinigų finansavo.

Tai už tatai jis ir ordiną bei Lietuvos pilietybę vėliau gavo, bet kai su Paksu susidėjo ir įlindo į politikas, tai buvo sparčiai ir efektingai išspirtas velniop.

Išlindo gi, kad gal ir gerai kadaise kažką daręs, paskui matyt jau darė visai ne taip, nes atsirado kokie tai interesai ir sąsajos su Rusija.


Atseit kaščenitas, o išties neaišku kas tas Jurijus Borisovas

Dar Pakso skandalo metu nurodyta, kad Jurijus Borisovas - psichologijos mokslų žinovas. Neatmestina, o ir jis pats esą girdavosi, kad tas žinias taiko darydamas įtaką žmonėms (konkrečiausias atvejis - Rolandas Paksas, kuriam smegenys taip susisuko, kad net kartais užsimirštą ką ir kur darąs).

Tai paskui pikti visokie žmonės sakė, kad gal tasai koks nors kaščenitas esąs, o tuo tarpu kiti sakė, kad kaščenitai tuo neužsiima, o užsiima tik žmonių nugydymais ir smegenų išdeginimais, taip kad viskas netiesa ir Paksas dėl nieko nekaltas.