Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Konstitucinis Teismas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Konstitucinis teismas)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Konstitucinis Teismas - gnostinė bendrija, realiai viską Lietuvoje valdanti. Savo galią semiasi iš unikalių sugebėjimų bendrauti su anapusiniu pasauliu, dvasiomis.

Šiaip būtų paprasti spiritistai, bet turi išskirtinę monopoliją bendrauti su Konstitucijos Dvasia, kurią specialiais ritualais iššaukinėja savo posėdžių metu. Dėl to Seimo nariai, kuriems kas nors nepatinka puolasi kreiptis į Konstitucinį Teismą, kad jis atitinkamai kreiptųsi į Konstitucijos Dvasią ir pasakytų pvz., ar galima mažinti pensijas, ar tai tik užtrauks baisiausias šaliai nelaimes. Paprasti žmonės kreiptis į Konstitucinį Teismą negali, jiems patariama užtarimo kreiptis į patronuojančius šventuosius arba švč. Mergelę Mariją. O jei tai nepadeda - į Strasbūro Teismą.

Kalbama, kad slapta Konstitucinio Teismo teisėjai susirinkę juokiasi iš seimūnų, vyriausybių ir prezidentų, nes šie negalėdami bendrauti su Konstitucijos Dvasia tik klaidžioja tamsybėje, priiminėja visokius nutarimus, įstatymus, kurie prieštarauja Konstitucijos Dvasiai. O tai iš tikro yra grynas juokas, nes dalykai prieštaraujantys Dvasiai yra niekiniai nuo pat idėjos gimimo.

Patys gnostikai teigia, kad Konstitucijos Dvasia ir Raidė yra vienis ir bandantys surasti kažkokius jų prieštaravimus yra eretikai ir piktžodžiautojai. Bet aiškinti Raidę ir bendrauti su Dvasia kaip minėta kiekvienas mirtingasis negali, o tik Konstitucinis Teismas.

Konstitucinis teismas politiniu įrankiu tapo Egidijaus Kūrio vadovavimo laikais ir toliau tęsia E. Kūrio įvestą tradiciją. Pavyzdžiui, kada rinkimus į prezidentus emigrantų balsais pralaimėjo gerbiama Kazimiera Prunskienė, tada iki tol galiojusios dvigubos pilietybės suteikimo nuostatos pripažintos antikonstitucinėmis teismo pirmininkui Egidijui Kūriui iškraipius vieną Lietuvių kalbos žodį "Atskirais" atvejais paverčiant jį "išimtinai retais" atvejais. O kas graudžiausia - konstitucijos žodžio iškraipymui užteko vieno Egidijaus Kūrio parašo, o šios melagystės atstatymui reikia visos tautos referendumo... Egidijui Kūriui sukūrus ir įdiegus Konstitucijos interpretavimo pagal "dvasią" tradiciją dabar Konstituciją galima sukioti taip kaip reikia "draugų" grupei, ar net pagal politinius užsakymus...

Dar kiti pastebi, kad čia jau yra keistas paradoksas: visi teismai - kaip teismai, o Konstitucinis - aukščiau įstatymų.


Buvę ir esami teisėjai: