Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Adomas Rutkauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia kartą kažkas bandė nuotrauką daryti, bet gal ir ne tą padarė...

Adomas Rutkauskas - taigi didis monstras, nes metalistas, satanistas ir dar be to ir juodaodis. Labiausiai žinomas visiems tuo, kad kai jį kažkas pamato, tai daugiau jau nieko nebemato, nes tiktai aptemsta protas žmonėms nuo baimės, ir tada jau ką ten bepamatysi.

Puikiai žinoma, kad Adomas Rutkauskas yra vienas iš ryškiausių ir garsiausių humanistinio satanizmo atstovų Lietuvoje.

Maždaug 2 metrų ūgio, visas gauruotas, sudėjimu panašus į spintą, ir su barzda, didesne, nei pas kažkokį personažą, galėtų būti Jėzus Kristus, jei gražiai prasipraustų su gerais šampūnais ir praeitų kokią nors kirpyklą bei grožio procedūras. Tačiau kažkodėl tų procedūrų Adomas Rutkauskas nepraeina, o todėl lieka baisus kaip koksai Velnias, o gal kaip koks Krampusas.

Kasdieniame gyvenime Adomas Rutkauskas užsiima rašymu bei fotografavimu. Kaip sklando gandai, rašo nekrologus ir fotografuoja tuos, apie ką tuos nekrologus rašo. Paskui ir nekrologus, ir aukų nuotraukas nusiunčia užsakovams.

Trumpai tariant - Adomas Rutkauskas yra fotografas beigi žurnalistas.

Sklando gandai, kad kartą Adomas Rutkauskas dar išsioperavo savo ranką ir ji dabar iš titano, bet ne dėl kokių nors traumų, o tiesiog tam, kad būtų smagiau, nes smagiau turėti ranką iš titano. Ir su kokiais nors implantais. Nes kodėl gi ne?

Dar kažkuo susijęs su Lituanicon, nes ten kažką vis organizuoja...


Dar žr.