Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Finansai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Finansai - trolių sugalvotas, tarpusavio atsiskaitymo matas, bei jų kaupimo dydžiai, kurie leidžia matuoti ne trolių gyvenimo lygį. Atsiskaityti finansais negalima, bet galima, tuos finansus deklaruotais, popieriais (tipo vertybiniais).

Mintis paprasta - už savo padarytą darbą, gauni "kažką", kuris leidžia įsigyti reikalingus (ne reikalingus) daiktus, paslaugas. Tačiau, tame dalyvauja "slaptasis", kuris tau paskolina "kažką", kad galėtumėte, tai panaudoti, ir sumokėti už paslaugą, daiktą. Nes visiems juk reikia pinigų.

Viskas būtų gerai, bet šie troliai už savo paslaugas gauna daugiau, nei tas kuris kažkatai sukūrė, todėl visi lieka skolingi troliams. Fantastika, bet visiems tai patinka.

Troliai valdo taip - kai per daug popierių, kainos didelės, tai popieriai išplatinami kitur. Kai popiergalių per mažai, spausdinama dar daugiau popierėlių, kurie būtinai išplatinami toje vietoje. Jėga, reikia baigti daug mokslų, kad tai suprastum. Tai čia išties kad niekas nesuprastų, tie troliai vadinasi bankai, o visi galvoja, kad tai patikimi žmonės, nors tai net ne žmonės, o kažkokia sistema.

Šeip, sistema, veikia inertiškai, tačiau tik troliai sugebėjo sistemiškai panaudoti netrolių gobšumą ir priversti naudotis vienas kito paslaugomis, už popierėlius, kuriuos gaminti gali tik TrolIAI. Susumuojant visas buvusias mintis, galima teigti, kad Lietuvos Bankas neįdomus troliams. Haalelluyyya